eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zmiany za starami ostrołęckiej i mazowieckiej policji [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 933
zdjecie 933
fot. KPP w Makowie Mazowieckimfot. KPP w Makowie Mazowieckim
REKLAMA

Komisarz Andrzej Dziadak nie jest już zastępca komendanta ostrołęckiej policji. Od czwartku, 4 lipca pełni on obowiązku szefa policji w Makowie Mazowieckim. Dotychczasowa komendant makowskiej jednostki insp. Marzena Zakrzewska została odwołana z funkcji, która pełniła od 2016 roku.

W uroczystym przekazaniu jednostki przez ustępującą komendant insp. Zakrzewską udział wziął pełniący obowiązki szefa Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji zs. W Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk. Zgodnie z ceremoniałem policyjnym ustępująca Komendant oddała honor sztandarowi jednostki i odebrała rozkaz personalny. Jej przełożony złożył podziękowania za służbę na stanowisku komendanta powiatowego, a obejmującemu to stanowisko kom. Andrzejowi Dziadakowi życzył sukcesów w dalszej służbie.

Do składanych podziękowań i gratulacji dołączyli się obecni na uroczystości policjanci i pracownicy makowskiej policji oraz zaproszeni goście. Wśród nich byli m.in. radny sejmiku województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak, wicestarosta powiatu makowskiego Dariusz Budny, burmistrzowie i wójtowie gmin z terenu powiatu makowskiego, przedstawiciele Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce i Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu, komendanci straży pożarnej w Makowie Maz., szefowie komend policji północnego Mazowsza oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×