eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zobacz fotorelację z wizyty Pierwszej Damy w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 933
zdjecie 933
fot. Grzegorz Jakubowski/prezydent.plfot. Grzegorz Jakubowski/prezydent.pl
REKLAMA

W miniony czwartek, 27 października, Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Ostrołękę i spotkała się ze społecznością szkolną i rodzicami uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Pierwszą Damę przywitał prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski wraz z małżonką oraz dyrekcja SOS-W. Wraz z podopiecznymi placówki, Agada Kornhauser-Duda uczestniczyła m.in. w lekcjach techniki, przysposobienia do pracy czy geografii. Podziwiała zaangażowanie uczniów w tworzenie ikon, dekoracji świątecznych, a także wspólnie z nimi tworzyła książkę. 

– Patrząc na Wasze uśmiechnięte buzie, jestem przekonana, że lubicie tutaj przebywać – powiedziała do dzieci Agata Kornhauser-Duda.

Wizyta w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce była okazją do przybliżenia podopiecznym twórczości ks. Jana Twardowskiego, który od 16 listopada będzie patronem szkoły. Z tej okazji Pierwsza Dama przeczytała uczniom trzy opowiadania ks. Twardowskiego, zaś wychowankowie zaprezentowali gościom program artystyczny. Spotkanie zakończyły gratulacje i życzenia Małżonki Prezydenta RP.

- Wszystkim artystom, którzy przed chwilą dostarczyli nam tak wielu wrażeń – gorąco gratuluję! Wypadliście znakomicie! Życzę całej społeczności szkolnej dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej i wychowawczej. Uczniom zaś życzę, by pobyt w szkole przynosił dużą satysfakcję z osiągnięć w nauce i był źródłem wielu codziennych, zwykłych radości – mówiła Pierwsza Dama.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty Agaty Kornhauser-Dudy w ostrołęckim SOS-W.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×