eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NIE PRZEGAP

"Żona do adopcji" - wyjątkowy spektakl komediowy w Myszyńcu [BILETY]

REKLAMA
zdjecie 2536
REKLAMA
zdjecie 2536
Posłuchaj

W niedzielę 24 listopada zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej na spektakl "Żona do adopcji". To świetny spektakl komediowy z ciekawą obsadą! Bilety już w sprzedaży!

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Zobaczycie to już 24 listopada w Myszyńcu! Spektakl odbędzie się o godz. 17:00 w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej.

BILETY W SPRZEDAŻY online:

Obsada: Alżbeta Lenska/ zamiennie Magdalena Wróbel/ zamiennie Katarzyna Kołeczek/zamiennie Aleksandra Zienkiewicz , Marek Pituch, Jakub Wons/zamiennie Michał Rolnicki/zamiennie Tomasz Piątkowski/zamiennie Maciej Mikołajczyk. 

Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×