eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

ZPiT Kurpie świętuje jubileusz 55-lecia istnienia

REKLAMA
zdjecie 7380
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7380
Posłuchaj

Zespół Pieśni i Tańca Kurpie działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury obchodzi w tym roku jubileusz 55-lecia istnienia. Z tej okazji przygotowano nowy program taneczno-muzyczny.

Opracowany z okazji jubileuszu nowy program artystyczny zaprezentują cztery grupy wiekowe zespołu. W programie znalazły się tańce i śpiew z regionów: rzeszowskiego, warmińskiego, śląskiego, Puszczy Białej i Zielonej w nowych aranżacjach. Tancerzom przygrywać będzie kapela pod dyrekcją Witolda Krukowskiego. Choreografię opracował Jacek Wójcik kierownik artystyczny ZPiT Kurpie. Stronę wokalną zespołu przygotowała Agnieszka Majewska.

Jubileuszowy program będzie można obejrzeć jeszcze w październiku.

  • 29 X 2021 godz. 18.00, sala widowiskowa OCK , wstęp za zaproszeniami
  • 31 X 2021, godz. 12.00, sala widowiskowa OCK, bilet 5zł

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×