zdjecie 1780
zdjecie 1780
2020-03-25T10:39:30+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zrzutka dla szpitala w Ostrołęce. Pierwsze 50 osób otrzyma niespodziankę!

REKLAMA
REKLAMA
1
0
3

W serwisie zrzutka.pl pojawiła się zbiórka funduszy dla szpitala w Ostrołęce, prowadzona jest za aprobatą szpitala przez jedną z ostrołęckich restauracji. W zamian za wsparcie szpitala możecie otrzymać odrobinę pyszności. Zachęcamy do wsparcia!

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce im. dr Józefa Psarskiego zaapelował wczoraj o wsparcie w związku z epidemią koronawirusa. "Nasze przychody dramatycznie spadły" - napisano w apelu. Są już pierwsze odezwy - restauracja Mr. Chicken organizuje zrzutkę dla szpitala!

- W odpowiedzi na apel ostrołęckiej placówki, wraz ze swoimi dostawcami, postanowiliśmy przygotować pro bono kilkadziesiąt zestawów polędwiczek a cały dochód przekazać na rzecz zakupu najpilniejszych środków ochrony naszych lekarzy - informuje ostrołęcka restauracja Mr. Chicken. 

Do pierwszych pięćdziesięciu osób które zasilą zrzutkę, wysłany zostanie kurier z zestawem polędwiczek. W jego skład wchodzą :

  • trzy panierowane polędwiczki
  • frytki
  • sałatka
  • sos

- Można wpłacić dowolna kwotę, pamiętając że jeden przelew = jedno danie. Po wsparciu zrzutki prosimy o informację na naszym profilu FB lub drogą mailową na biuro@mrchicken.pl o sposobie odebrania nagrody (dowóz/wynos). Należy też pamiętać aby odznaczyć opcję „chcę wpłacić pieniądze anonimowo” abyśmy mogli zweryfikować wpłatę z informacją otrzymaną od Was w wiadomościach. Proszę pamiętać, że jedzonko które zrobimy gratis, to tylko zachęta a cała zebrana kwota powędruje na konto Szpitala. Pragniemy podziękować firmie Spec Łomża Sp. z o.o. z Łomży – która zajmuje się kompleksowym zaopatrzenie gastronomii za wsparcie - informuje Mr. Chicken. 

Jak informuje restauracja, ostrołęcki szpital zaaprobował zrzutkę i został poinformowany o całej zbiórce. To nie pierwsza akcja Mr. Chickena dla szpitala w trakcie epidemii koronawirusa. Jak już informowaliśmy, restauracja przekazała kanapki dla pracowników szpitala, miało to miejsce niewiele ponad tydzień temu. 

ZRZUTKA DLA SZPITALA DOSTĘPNA JEST TUTAJ

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×