eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zuchwałe włamanie w Ostrołęce. Policja nie dała szans młodym złodziejom

REKLAMA
zdjecie 2210
zdjecie 2210
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W poniedziałek, 7 lipca, nad ranem doszło do włamania do jednego z lokali gastronomicznych działających na terenie Ostrołęki. Trzej młodzi mężczyźni po sforsowaniu zabezpieczeń dostali się do wnętrza obiektu, skąd skradli kasetkę z pieniędzmi – według szacunków właściciela znajdowało się w niej około 1000 złotych. Ich łupem padły również artykuły spożywcze.

Właściciel lokalu niezwłocznie powiadomił policję. Na miejscu zabezpieczono materiał dowodowy, który okazał się kluczowy w szybkim ustaleniu tożsamości sprawców. Jak informuje nadkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, funkcjonariusze zadziałali błyskawicznie – zaledwie kilkanaście godzin po dokonanym włamaniu sprawcy zostali zatrzymani.

Okazali się nimi trzej młodzi mieszkańcy Ostrołęki – jeden 19-latek oraz dwóch 20-latków. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu, usłyszeli już zarzuty i przyznali się do dokonanej kradzieży z włamaniem.

— Zatrzymanym mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

— podkreśla nadkom. Tomasz Żerański.

Policja przypomina, że przestępstwa przeciwko mieniu są poważnie traktowane, a szybka reakcja i współpraca ze świadkami oraz właścicielami lokali często prowadzi do błyskawicznego zatrzymania sprawców.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×