2017-05-17T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

„Na podwójnym gazie” i bez prawa jazdy wsiadł za kierownicę

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Wczoraj w miejscowości Łazy policjanci z Ostrołęki zatrzymali do kontroli kierowcę opla, któego sposób jazdy wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu.

Jazda pod wpływem alkoholu jest totalnym brakiem odpowiedzialności za siebie oraz innych użytkowników dróg. Każdego dnia ostrołęccy policjanci patrolując tereny naszego miasta i powiatu i prowadzą działania majce na celu wyeliminowanie kierowców, którzy nie powinni w ogóle wsiadać za kierownicę. Niestety niemal codziennie zatrzymują oni tego rodzaju bezmyślnych kierowców, wsiadają pod wpływem alkoholu do samochodów oraz na jednoślady ryzykując życie swoje i innych użytkowników dróg.

- Przykładem takiej bezmyślności wykazał się wczoraj 36 – letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna jechał swoim oplem przez miejscowość Łazy. Jego sposób jazdy i zachowanie mogło wskazywać, że znajduję się on pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Kierujący oplem wydmuchał w alkomat niemal 1,7 promila alkoholu, a ponadto okazało się, że nie ma prawa jazdy, a auto, którym jechał nie miało ważnych badań technicznych – powiedział nam mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 36-latek stanie niebawem przed sądem.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również