Kościół i społeczeństwo, 27 marca 2017, 10:20

Bierzmowanie 2017 w parafiach diecezji łomżyńskiej (harmonogram)

0
0
0
Bierzmowanie 2017: Przedstawiamy terminarz udzielania sakramentu bierzmowania w diecezji łomżyńskiej. Udzielać go będą biskupi Janusz Stepnowski, Tadeusz Bronakowski i Stanisław Stefanek. Poznaj harmonogram.

BISKUP JANUSZ STEPNOWSKI udzieli bierzmowania w parafiach:

Grajewo, pw. Trójcy Przenajświętszej – 28 kwietnia godz. 17.00
Ostrołęka, pw. św. Franciszka – 29 kwietnia godz. 9.30
Ostrołęka, pw. Nawiedzenia NMP – 29 kwietnia godz. 12.00
Dąbrówka Kościelna – 30 kwietnia godz. 17.00
Zambrów, pw. św. Józefa Rzemieślnika – 1 maja godz. 12.00
Kupiski – 1 maja godz. 17.00
Kuczyn – 2 maja godz. 16.00
Szepietowo – 6 maja godz. 18.00
Nowogród – 9 maja godz. 17.00
Ławsk – 11 maja godz. 15.30
Szczuczyn – 11 maja godz. 17.00
Białebłoto – 12 maja godz. 17.00
Czyżew – 13 maja godz. 13.30
Łomża, pw. św. Andrzeja Boboli – 15 maja godz. 18.00
Ostrołęka, pw. NMP Królowej Rodzin – 16 maja godz. 18.00
Szumowo – 18 maja godz. 17.00
Kuzie – 20 maja godz. 9.00
Tykocin – 20 maja godz. 17.00
Łomża, pw. św. Brunona – 21 maja godz. 18.00
Boguty Pianki – 26 maja godz. 15.30
Wysokie Maz, pw. św. Jana Chrzciciela – 26 maja godz. 18.00
Troszyn – 27 maja godz. 17.00
Małkinia, pw. Nawrócenia św. Pawła – 29 maja godz. 17.00
Lubiel – 31 maja godz. 17.00
Miastkowo – 1 czerwca godz. 17.00
Zambrów, pw. Ducha Świętego – 2 czerwca godz. 18.00
Łomża, pw. Miłosierdzia Bożego – 3 czerwca godz. 18.00
Sokoły – 4 czerwca godz. 17.00
Kulesze Kościelne – 5 czerwca godz. 17.00
Śniadowo – 12 czerwca godz. 19.00
Dobrylas – 14 czerwca godz. 17.00
Jedwabne – 16 czerwca godz. 17.00
Wąsosz – 17 czerwca godz. 14.00
Stare Wnory – 16 lipca godz. 11.00

BISKUP TADEUSZ BRONAKOWSKI udzieli bierzmowania w parafiach:

Zambrów, pw. Trójcy Przenajświętszej – 22 kwietnia godz. 12.00
Wizna – 1 maja godz. 10.00
Grajewo, pw. MB Nieustającej Pomocy – 4 maja godz. 17.00
Zawady Kościelne – 6 maja godz. 12.00
Ostrów Maz., pw. Chrystusa Dobrego Pasterza – 7 maja godz. 18.00
Zbójna – 7 maja godz. 12.00
Wyszków, pw. Świętej Rodziny – 9 maja godz. 18.00
Łapy, pw. św. Jana Chrzciciela – 10 maja godz. 17.00
Chorzele – 11 maja godz. 17.00
Myszyniec – 13 maja godz. 17.00
Jednorożec – 15 maja godz. 17.00
Ostrów Maz., pw. Wniebowzięcia NMP – 17 maja godz. 18.00
Wyszków, pw. św. Wojciecha – 18 maja godz. 18.00
Łomża, pw. św. Michała Archanioła – 20 maja godz. 18.00
Mały Płock – 21 maja godz. 17.00
Łapy, pw. św. Piotra i Pawła – 22 maja godz. 18.00
Puchały – 23 maja godz. 16.00
Wyszków, pw. św. Idziego – 24 maja godz. 16.00
Kołaki Kościelne – 25 maja godz. 16.00
Różan – 30 maja godz. 18.00
Białaszewo – 31 maja godz. 17.00
Łomża, pw. Krzyża Świętego – 1 czerwca godz. 18.00
Hodyszewo – 2 czerwca godz. 16.00
Brok – 3 czerwca godz. 15.00
Długosiodło – 9 czerwca godz. 17.00
Poręba – 12 czerwca godz. 17.00
Chlebiotki – 13 czerwca godz. 16.00
Jabłoń Kościelna – 14 czerwca godz. 18.00
Ostrów Maz., pw. Opatrzności Bożej – 19 czerwca godz. 17.00
Małkinia, pw. Najśw. Serca Pana Jezusa – 23 czerwca godz. 18.00
Tabędz – 27 sierpnia godz. 12.30

BISKUP STANISŁAW STEFANEK udzieli bierzmowania w parafiach:

Łomża, pw. Bożego Ciała – 3 maja godz. 18.00
Rutki – 4 maja godz. 16.00
Rosochate – 7 maja godz. 11.00
Łapy, pw. Świętego Krzyża – 24 maja godz. 17.00
Szczepankowo – 28 maja godz. 18.00
Radule – 29 maja godz. 17.00
Gąsewo – 1 czerwca godz. 17.00
Łomża, pw. MB Bolesnej – 4 czerwca godz. 18.00
Dąbrowy – 9 czerwca godz. 16.00
Wygoda – 4 czerwca godz. 12.00
Krukowo – 13 czerwca godz. 17.00
Łyse – 16 czerwca godz. 17.00
Porządzie – 18 czerwca godz. 13.00
Olszewka – 25 czerwca godz. 12.00

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również