eOstroleka.pl
Środa, 23 sierpnia 2017
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

KOŚCIÓŁ I SPOŁECZEŃSTWO

6
0%

Kapłańskie przeprowadzki w Ostrołęce i powiecie

W najbliższych dniach w parafiach diecezji łomżyńskiej pojawią się nowi kapłani. Nie inaczej będzie w naszym mieście i powiecie. Nowych kapłanów przywitamy m.in. w Ostrołęce, Myszyńcu, Zalasie, Kadzidle, Łysych i Rzekuniu.
0
66.7%

Kurs przedmałżeński w ostrołęckiej Farze

W dniach 16-17 września odbędzie się skrócony kurs przedmałżeński organizowany przez parafię pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce.
1
-

Nie żyje ks. Krzysztof Brakoniecki

W łomżyńskim szpitalu zmarł ks. Krzysztof Brakoniecki, pochodzący z Krasnosielca kapłan Diecezji Łomżyńskiej, kapelan Opactwa Trójcy Przenajświętszej Sióstr Benedyktynek w Łomży. Miał 49 lat.
1
20%

„Uratowani” zagrają w Ostrołęce

W ramach spotkań z cyklu „Ostrołęka pełna Boga” na scenie przy D.H. Kupiec odbędzie się dziś koncert zespołu „Uratowani”.
0
50%

Janusz Bigda w "Ostrołęce pełnej Boga" [ZDJĘCIA]

W ramach wydarzenia "Ostrołęka pełna Boga" przed publicznością na scenie przy Kupcu wystąpił Janusz Bigda - znany autor piosenek o tematyce religijnej.
0
66.7%

„Ostrołęka pełna Boga” i koncert Janusza Bigdy

W ramach spotkań z cyklu „Ostrołęka pełna Boga” odbędzie się dziś recital Janusza Bigdy, kompozytora i wykonawcy z Mikołajek, którego utwory są śpiewane w kościołach w całej Polsce.
0
28.6%

Drugi dzień "Ostrołęki pełnej Boga" [ZDJĘCIA]

Trwają misje "Ostrołęka pełna Boga" organizowane przez Generację Plus. Dziś na scenie przy Kupcu mogliśmy obejrzeć kolejne koncerty i świadectwa.
1
-

76 lat temu życie w Auschwitz stracił o. Maksymilian Kolbe

14 sierpnia 1941 roku zmarł o. Maksymilian Maria Kolbe, polski franciszkanin konwentualny, prezbiter, męczennik drugiej wojny światowej, misjonarz i święty Kościoła katolickiego. Swoje życie oddał za współwięźnia obozu Auschwitz.
0
0%

Już jutro święto Wniebowzięcia NMP

Już jutro święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwane także Matki Bożej Zielnej. Jest to dzień wolny od pracy, zamknięte będą sklepy, w kościołach odprawiane będą uroczyste nabożeństwa.
0
66.7%

Dali radę! Pielgrzymka dotarła na Jasną Górę [WIDEO]

33. Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę przeszła do historii. Wczoraj pątnicy dotarli do Częstochowy, gdzie mogli oddać pokłony Matce Bożej. Dziś będą mogli wrócić do domów.
0
40%
fot. archiwum organizatora

„Ostrołęka pełna Boga” - cykl spotkań z wolontariuszami Generacji Plus

W dniach od 14 do 19 sierpnia jak co roku gościć będą w Ostrołęce wolontariusze Generacji Plus. Każdego lata starają się oni „zarazić” ostrołęczan radością i okazać miłość, której sami codziennie doświadczają. W tym roku ich plany działania różnią się odrobinę od tych z lat poprzednich.
6
66.7%
o. John Bashobora

Rekolekcje Ognia z o. Johnem Bashobora [ZDJĘCIA]

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczęły się Rekolekcje Ognia z o. Johnem Bashobora. W rozważaniach uczestniczy kilka tysięcy ludzi, pragnących zbliżyć się do Boga za pomocą nauk przekazanych przez duchownego z Ugandy.
0
40%

Pielgrzymi wciąż niestrudzeni [WIDEO]

33. Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę jest wciąż w trasie, mimo dość kapryśnej pogody. Dzielnie maszeruje także grupa czerwono-zielona, w której znajduje się ponad 100 pielgrzymów z naszego regionu.
0
40%

Dziewiąty dzień pielgrzymki na Jasną Górę [WIDEO]

Piesza Pielgrzymka Łomżyńska wciąż znajduje się w trasie na Jasną Górę. Dziś dziesiąty dzień ich wędrówki, a tymczasem zapraszamy do podsumowania dnia numer dziewięć, w którym udało się przejść całkiem spory odcinek.
1
44.4%

Ksiądz, patriota, męczennik. Wspomnienie ks. Edwarda Grzymały

W Kościele Katolickim wspomina się dziś błogosławionego księdza Edwarda Grzymałę. To polski kapłan, męczennik z czasów drugiej wojny światowej.
[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »
KALENDARZ IMPREZ
sierpień 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
31
1
2
 
3
4
5
6
 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
 
21
22
23
24
25
26
27
 
28
29
30
31
 
1
 
2
 
3O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.06 s.