eOstroleka.pl
Czwartek, 30 marca 2017
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

KOŚCIÓŁ I SPOŁECZEŃSTWO

0
-

Bierzmowanie 2017 w parafiach diecezji łomżyńskiej (harmonogram)

Bierzmowanie 2017: Przedstawiamy terminarz udzielania sakramentu bierzmowania w diecezji łomżyńskiej. Udzielać go będą biskupi Janusz Stepnowski, Tadeusz Bronakowski i Stanisław Stefanek. Poznaj harmonogram.
0
-

Rekolekcje wielkopostne w parafii pw. Zbawiciela Świata

W niedzielę 26 marca rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne w parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce. Przewodniczył im będzie ks. Tomasz Bieliński - profesor Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach. Zobacz program rekolekcji.
0
-

Rekolekcje wielkopostne w Myszyńcu (26-29 marca)

W najbliższą niedzielę w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Kamil Dąbrowski, kapłan archidiecezji białostockiej, dyrektor Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Rekolekcje potrwają do środy 29 marca. Zobacz program.
0
-

Rekolekcje wielkopostne w parafii pw. Nawiedzenia NMP "Fara"

W najbliższą niedzielę 26 marca w parafii pw. Nawiedzenia NMP rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne prowadzone przez ks. Roberta Bączka, ojca duchownego WSD w Łomży. Rekolekcje potrwają do 30 marca. Zobacz program.
0
60%

Marsze dla Życia i Rodziny w diecezji łomżyńskiej. Także w Ostrołęce, Kadzidle i Myszyńcu

W najbliższą sobotę 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia, czyli czas szczególnej modlitwy w intencji dzieci poczętych i nienarodzonych, których życie w łonie matki z różnych powodów jest zagrożone. W tym dniu organizowane są także Marsze dla Życia i Rodziny. Odbędą się one też w Ostrołęce, Kadzidle i Myszyńcu.
4
50%

Ekstremalna Droga Krzyżowa przejdzie z Myszyńca do Ostrołęki

Już 7 kwietnia wierni z Ostrołęki i okolic będą mieli okazję wziąć udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. To idealna okazja nie tylko do modlitwy, ale i  do przemyślenia życiowych decyzji czy po prostu podjęcia trudnego wyzwania. Trwają zapisy, a na liście uczestników jest już ponad 50 osób.
2
44.4%
fot. eOstroleka.pl

Rekolekcje z o. Jamessem Manjackalem w Ostrołęce

W dniach 5-7 lipca w Ostrołęce odbędą się rekolekcje, które poprowadzi ojciec James Manjackal. Będzie to kolejna wizyta znanego misjonarza w naszym mieście.
0
20.8%

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Ostrołęki

25 marca w Ostrołęce już po raz ósmy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Inicjatywa ta jest poparciem dla wartości życia ludzkiego od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą w kościele farnym, następnie uczestnicy przejdą ulicami miasta do kościoła pw. Zbawiciela Świata.
0
45.5%

Diecezjalne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Wyszkowie

Tegoroczne diecezjalne XXXII Światowe Dni Młodzieży odbędą się w dniach 8-9 kwietnia w Wyszkowie, na które zaprasza nas młodzież, Burmistrz Miasta i Duszpasterze. Ojciec Święty Franciszek zaproponował, aby hasłem tegorocznego spotkania młodych były słowa Maryi: „Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny, a Jego imię jest święte” (por. Łk 1,49).
0
35.7%
fot. sanktuarium.ostroleka.pl

Dziś Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

W kościele Zbawiciela Świata odprawiona zostanie kolejna Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Jeśli pragniesz doświadczyć mocy Boga, który uzdrawia w każdej Eucharystii, przyjdź i daj się przemienić Jego bezwarunkowej miłości.
1
43.8%

"Straszne Rekolekcje", czyli w Wielkim Poście o Apokalipsie (wideo)

Trwają "Straszne Rekolekcje" prowadzone przez dominikanina o. Adama Szustaka. Są one nadawane w Radiu Warszawa, ale obejrzeć można je także w internecie. To rozważania o Apokalipsie św. Jana. Dowiemy się jak czytać tę księgę, tak by dobrze ją zrozumieć i przygotować się na nadejście Pana.
0
60%

Jubileusz posługi biskupiej bp Tadeusza Bronakowskiego

4 marca 2006 roku w katedrze łomżyńskiej ks. prałat Tadeusz Bronakowski został konsekrowany na biskupa pomocniczego Diecezji Łomżyńskiej. Jako zawołanie biskupie przyjął słowa: Nolite timere, Deus Caritas est, co oznacza: Nie lękajcie się, Bóg jest Miłością.
0
75%

Kalendarz duszpasterski na marzec 2017

Diecezja łomżyńska przedstawiła kalendarz duszpasterski na marzec 2017. Rozpoczęła go środa popielcowa a zakończy Kurs Eureka dla członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Ostróżnem. Zobacz jakie wydarzenia religijne czekają nas w tym miesiącu.
0
0%
fot. Parafia pw. św. Rocha w Długosiodle

Zmarł ks. Wacław Grzybowski

Nie żyje ks. Wacław Grzybowski - kanonik honorowy Kapituły Kolegiackiej w Myszyńcu, wieloletni proboszcz parafii Somianka oraz Nowy Troszyn. Ostatnie lata życia spędzał na emeryturze w parafii Długosiodło.
0
46.2%

Trzeci dzień Ostrołęckich Spotkań Charyzmatycznych [WIDEO, ZDJĘCIA]

14. Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne przeszły do historii. Trzeciego dnia wysłuchaliśmy aż trzech konferencji, była też zabawa taneczna, a nieodłączny element stanowiła uroczysta Eucharystia.
[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »
KALENDARZ IMPREZ
marzec 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
27
 
28
1
2
3
4
5
 
6
7
 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
1
 
2O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.07 s.