eOstroleka.pl
Czwartek, 19 października 2017
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

KOŚCIÓŁ I SPOŁECZEŃSTWO

3
44.4%

Tomasz Terlikowski o miłości małżeńskiej [WIDEO, ZDJĘCIA]

W kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce odbyło się spotkanie z Tomaszem Terlikowskim, dyrektorem programowym Telewizji Republika. Terlikowski wygłosił konferencję na Wieczorze Skupienia dla małżeństw i narzeczonych. - Uwielbiajmy Boga w nas, cieszmy się sobą - mówił.
0
0%
fot. YouTube

Ks. prof. dr hab. Tadeusz Guza spotka się z mieszkańcami Ostrołęki

Z wykładami na temat „Jakiego Chrystusa powinnyśmy głosić jako katolicy” oraz „Czym jest rozum chrześcijański w świetle nauki św. Jana Pawła II”, zawita do Ostrołęki ks. prof. dr hab. Tadeusz Guza.
0
38.5%

Zaproszenie na Randkę Małżeńską

Parafia pw. Św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce i wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zapraszają wszystkie małżeństwa na Randki Małżeńskie. Jest to cykl siedmiu spotkań przebiegających w wyjątkowej atmosferze. W trakcie każdej Randki będzie krótki wykład, przerywany ćwiczeniami w parach. Poruszane tematy ściśle są związane z małżonkami, np. sztuka komunikacji, rozwiązywanie konfliktów, moc przebaczenia. Warto dodać, że podczas kursu nie ma pracy w grupach, nie trzeba dzielić się z innymi własnymi przeżyciami! Rozmowy toczą się wyłącznie pomiędzy małżonkami. Spotkania odywać się bedą przez siedem sobót.
7
42.1%
fot. Wikipedia

Tomasz Terlikowski odwiedzi Ostrołękę

Dyrektor programowy Telewizji Republika Tomasz Terlikowski przyjedzie do Ostrołęki, gdzie wygłosi konferencję na VI Wieczorze Skupienia dla małżeństw i narzeczonych.
2
42.1%

Rodzice nastolatków w akcji. Jak mądrze kochać?

Poradnia małżeńska "Spotkanie" zaprasza na konferencję "Rodzice nastolatków w akcji. Jak mądrze kochać?", którą poprowadzą Monika i Marcin Gajdowie.

20 października 2017r. (piątek) od 17:00 do 20:30 w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce
 
Cena: 30zł od osoby, 40 zł od małżestwa
Zapisy: J.N.Dawidczykowie - 606 202 904 i 606 779 588, jnf@o2.pl
7
35.3%

"Różaniec do Granic" z udziałem ostrołęczan [ZDJĘCIA]

Ostrołęczanie licznie wzięli udział w akcji "Różaniec do Granic", która odbyła się na granicach naszego kraju w sobotę 7 października. Z naszego miasta do przejścia granicznego w Berżnikach wystartowało dziesięć autokarów.
6
18.2%

Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę (program)

Diecezja Łomżyńska ogłosiła program Pielgrzymki Maturzystów na Jasną Górę. Wezmą w niej udział również maturzyści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.
0

IX Spotkanie w Ciszy

Jeżeli chcesz przeżyć spotkanie z Bogiem, w milczeniu i w atmosferze głębokiego wyciszenia, to serdecznie zapraszamy Cię na Spotkanie poprowadzą Monika i Marcin Gajdowie
0
13.3%

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie

Parafia pw. Zbawiciela Świata zaprasza na mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie, jaka odbędzie się już jutro.
0
0%

Kalendarz duszpasterski na październik 2017

Łomżyńska Kuria opublikowała kalendarz duszpasterski na miesiąc październik. Zobacz jakie najważniejsze wydarzenia religijne czekają nas w bieżącym miesiącu.
0
57.1%

W niedzielę poświęcenie figury św. Michała Archanioła

W najbliższą  niedzielę podczas mszy św. o godz. 10.00 w parafii pw. Nawiedzenia NMP "Fara" odbędzie się poświęcenie Figury św. Michała Archanioła, która zostanie umieszczona w nawie bocznej kościoła.
0
0%
fot. wzasiegu.pl

Zmarł ks. infułat Henryk Jankowski

Nie żyje ksiądz infułat Henryk Jankowski - wieloletni proboszcz parafii pw. św. Brunona w Łomży, budowniczy trzech łomżyńskich kościołów, a dawniej wikariusz parafii w Rzekuniu. Zmarł po 58 latach w kapłaństwie.
8
36.4%
fot. pallotyni.eu

20. rocznica śmierci ks. Antoniego Pęksy

Dziś mija dwadzieścia lat od śmierci księdza Antoniego Pęksy, wieloletniego proboszcza parafii pw. św. Wojciecha w Ostrołęce. Pallotyn pochodzący z Dzwonka zapisał się trwale w pamięci parafian z osiedla Wojciechowice.
2
-
fot. eOstrołęka.pl

Seniorzy zapraszają na uroczystą mszę świętą

Ostrołęcka Rada Seniorów serdecznie zaprasza na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ostrołęckich Seniorów i Osób Starszych
1
35.7%

Zaproszenie na VI Wieczór Skupienia

Domowy Kościół rejon NNMP w Ostrołęce i parafia Nawiedzenia Najświętrzej Marii Panny (fara) w Ostrołece zapraszają na 14 października na godz 19.45 do kościoła Farnego w Ostrołęce, gdzie odbędzie się już VI Wieczór Skupienia dla małżeństw i narzeczonych. Spotkanie odbędzie się pod hasłem Na zawsze razem”. Gościem, który wygłosi konferencje będzie znany dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki, redaktor naczelny Telewizji Republika w latach 2014-2017, a od 8 maja 2017 dyrektor programowy tej stacji dr Tomasz Terlikowski.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »
KALENDARZ IMPREZ
październik 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
30
31
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.07 s.