2017-05-22T12:31:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Chwiał się na nogach, więc w podróż wyruszył skuterem

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Dzięki prawidłowej reakcji ostrołęczanina po raz kolejny udaremniono jazdę pijanemu kierowcy skutera. Nieodpowiedzialny kierowca jednośladu miał w organizmie blisko 2,8 promila alkoholu.

W sobotę około godziny 17.55 dyżurny ostrołęckiej policji odebrał niepokojący sygnał.  Zgłaszający oświadczył, że na terenie gm. Rzekuń zauważył  kierującego motorowerem, którego sposób jazdy mógł świadczyć, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Zgłaszający udaremnił mu dalszą jazdę i wezwał na miejsce policjantów.

Kierującym motorowerem okazał się być 50 – letni mieszkańcem naszego powiatu. Męzczyzna ,,chwiał" się na nogach,  został poddany na zawartość alkoholu, jego wynik to prawie 2,8 promila alkoholu w organizmie – niebawem odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego ostrołęckiej komendy.

- Po raz kolejny właściwa postawa postronnej osoby przyczyniła się do udaremnienia jazdy pijanemu kierowcy, dziękujemy za taką reakcje. Być może dzięki takiemu właściwemu zachowaniu ze strony zgłaszającego uniknięto kolejnej tragedii spowodowanej przez nietrzeźwego kierującego - mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również