2018-01-16T12:30:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

„Czołówka” na wjeździe do Ostrołęki. Są utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
1
0
0

Czołowe zderzenie dostawczego mercedesa z oplem astrą na wjeździe do Ostrołęki. Ulica Goworowska jest częściowo zablokowana. Rozbite auta utrudniają przejazd.

 
Do wypadku doszło we wtorek, 16 stycznia około godziny 8:30 na ulicy Goworowskiej na drodze wyjazdowej z Ostrołęki. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta – dostawczy mercedes na tablicach rejestracyjnych z Ostrołęki oraz opel astra z powiatu ostrowskiego. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w jednym z aut zablokowały się hamulce w wyniku czego pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu.
 
W wyniku wypadku obrażeń doznała kobieta podróżująca oplem. Załoga pogotowia ratunkowego udzielał poszkodowanej pomocy na miejscu zdarzenia. W akcji ratunkowej uczestniczyły trzy zastępy strażackie oraz funkcjonariusze ostrołęckiej policji.
 
W rejonie wypadku spotkać się można z utrudnieniami w ruchu. Policja przygotowała
 
AKTUALIZACJA:
 
- Według wstępnych ustaleń, 47-letnia kobieta kierująca mercedesem, mieszkanka Ostrołęki jadąc ulicą Goworowską chciała skręcić w lewo do pobliskiego sklepu. Niestety kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej oplem jadącej w kierunku Ostrołęki. Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe, okazało się jednak, że żadnej z kobiet pomoc lekarska nie była potrzebna. Sprawczyni kolizji ukarana została mandatem w wysokości 450 złotych oraz 6 punktami karnymi. Obie kierujące uczestniczące w zdarzeniu były trzeźwe – informuje aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.
 
 

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również