2017-09-18T14:42:52+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dylewo: Projekt zumba zakończony [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
0
0
0
Przez kilka miesięcy około 60 osób na dylewskim boisku ćwiczyło zumbę. Projekt realizował Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Dylewianka”. Wczoraj odbyło się oficjalne podsumowanie i zakończenie projektu oraz zajęć.

Około 60 osób skorzystało z oferty Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Dylewianka" w Dylewie i przez kilka miesięcy, od maja do września, ćwiczyło  na "Orliku" zumbę. W tej grupie byli także panowie. Najmłodsza uczestniczka zajęć miała nieco ponad dwa lata, były też osoby  w kwiecie wieku.

Przypomnijmy, zumba zawiera elementy tańca i aerobiku. Jest niezwykle energetyczna i dynamiczna. Zajęcia w Dylewie, odbywały się w ramach projektu, który wsparł finansowo Powiat Ostrołęcki "Starzy czy młodzi aktywność nie zaszkodzi". Prowadziła je instruktorka Anna Kowalczyk.

W niedzielę, 17 września, odbyło się jego podsumowanie. I choć pogoda spłatała figla,  to uczestnicy zajęć nie przestraszyli się deszczu i przy muzyce dali krótki pokaz swoich umiejętności. Wszystkim pogratulował i podziękował za wytrwałość prezes LUKS "Dylewianka" Jan Kaczyński. Panie zaś panu prezesowi za jego dobre pomysły, m.in. taki jak projekt z zumbą,  który  nie tylko pozwolił im poprawić kondycję, ale także zintegrować - w dobrej atmosferze i w dobrym towarzystwie.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również