2017-11-14T09:47:29+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Dziś kolejne ze szkoleń dla przedsiębiorców o JPK

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Od nowego roku płatnicy VAT zobowiązani będą do przesyłania Urzędowi Skarbowemu tzw Jednolitych Plików Kontrolnych. Ostrołęcka „skarbówka” organizuje szkolenie dotyczące nowym przepisom, z którego skorzystać mogą przedsiębiorcy działający na naszym terenie.

W ramach ogólnopolskiej akcji „Wtorki z JPK” prowadzonej przez Ministerstwo Finansów w ostrołęckim Urzędzie Skarbowym odbędzie się szkolenie poświęcone Jednolitemu Plikowi Kontrolnemu. Kolejne ze szkoleń odbędzie się dziś (14 listopada). w Ostrołęckim Centrum Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 23, o godz. 10:00 (mała sala kinowa). Kolejne spotkania szkoleniowe prowadzone będą w każdy kolejny wtorek listopada.

Po zaprezentowaniu przez Urząd Skarbowy problematyki dotyczącej JPK, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Ostrołęce przedstawi uczestnikom spotkania zagadnienia na temat: „e- Składka –NOWY WYMIAR ROZLICZEŃ”.

Jednocześnie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrołęce zaprasza na szkolenia z JPK prowadzone w siedzibie Urzędu Skarbowego w Ostrołęce  (sala konferencyjna nr 24, I piętro) w każdy wtorek listopada 2017 r. o godz. 14:00, najbliższe odbędzie się 14 listopada 2017 r.


Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.