2017-09-16T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Historyczna gra miejska „Sztambuch Legionisty”

REKLAMA
0
0
0
Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce organizuje kolejną edycję historycznej gry miejskiej. Tegoroczna odsłona nosi tytuł „Sztambuch legionisty”. Impreza odbędzie się w sobotę, 7 października

W tegorocznej edycji imprezy gracze wcielą się w członków ekipy filmowej  poszukującej tytułowego sztambucha należącego do oficera 1. Pułku Ułanów Legionów Polskich. Poszukiwania będą znakomitą okazją do poznania niezwykłych losów legionistów, których hart ducha, poświęcenie i patriotyzm przyczyniły się do odzyskania przez nasz kraj utraconej niepodległości. Nie zabraknie także wzruszającej historii miłosnej oraz tak ważnych dla mieszkańców Ostrołęki akcentów regionalnych.

Gra „Sztambuch legionisty” odbędzie się 7 października 2017 r. (sobota), a jej początek zaplanowano na godzinę 11.00 w budynku Muzeum Kultury Kurpiowskiej (pl. gen J. Bema 8). Do udziału w zabawie organizatorzy zapraszają grupy liczące od 2 do 5 osób.

Aby wziąć udział w grze, należy zgłosić drużynę w terminie od 18 września do 1 października 2017 r. na adres e-mail: gramiejska@muzeum.ostroleka.pl.

Regulamin i szczegóły gry znajdują się na stronie internetowej: www.muzeum.ostroleka.pl oraz na fanpage’u MKK na Facebooku. Informacje można również uzyskać w Dziale Edukacji i Promocji pod numerem tel.: 29 764 54 43 (wew. 43).

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również