2018-01-22T08:46:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Kolizja przy galerii [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Wczoraj wieczorem przy wjeździe na parking do Galerii Bursztynowej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Po kolizji jeden z pojazdów wypadł z drogi i uderzył w znak. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i straż pożarną.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 stycznia około godziny 20:00 na ulicy Fieldorfa Nila. Według policyjnych ustaleń, kierujący oplem na ostrołęckich numerach rejestracyjnych skręcając w lewo w kierunku Galerii Bursztynowej, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy volvo (tablice z powiatu ostrołęckiego). Po zderzeniu z astrą volvo wypadło z drogi i uderzyło w znak.

- Sprawca kolizji był trzeźwy, funkcjonariusze wyjaśniający okoliczności zdarzenia nałożyli na niego mandat karny kredytowany w wysokości 250 złotych oraz 6 punktów karnych – poinformował nas młodszy aspirant Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Na miejscu kolizji bardzo szybko pojawiły się służby ratunkowe – straż pożarna oraz załoga pogotowia. Szczęśliwie okazało się jednak, że uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszemu czytelnikowi Piotrowi.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.