2018-12-29T13:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 0%
Ostrołęka,

Konkurs o KMZB rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Komenda Miejska Policji w Ostrołęce
REKLAMA
0
2
0
Dobiegł końca organizowany przez Komendę Miejską Policji w Ostrołęce konkurs dotyczący Krajowej mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w piątek, 28 grudnia.

Ostrołęccy policjanci zaprosili do udziału w konkursie dotyczącym Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu ostrołęckiego. Na przygotowane w tym zakresie pytania można było udzielać odpowiedzi w dniu 28 listopada 2018 roku do godziny 15.00 przesyłając je na adres mailowy prewencja.kmpostroleka@ra.policja.gov.pl.

Początkowo w konkursie przewidziano 5 nagród za udzielenie prawidłowych odpowiedzi. Z uwagi na duże zainteresowanie konkursem, ostatecznie nagrodzono 8 osób. Podczas spotkania w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce – kom. Andrzej Dziadak wręczył laureatom dyplomy gratulacyjne oraz nagrody.

Kom. Andrzej Dziadak przede wszystkim podziękował za udział w konkursie oraz pogratulował uczestnikom oraz członkom ich rodzin. Wyraził nadzieję, że narzędzie internetowe, jakim jest „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” będzie wykorzystywane w razie wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.  

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.