2018-05-06T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Kraksa w Dąbrówce

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
1
W sobotę, 5 maja w godzinach popołudniowych w miejscowości Dąbrówka doszło do zderzenia dwóch vw – passata i tourana. Winą za kraksę policjanci obarczyli seniora kierującego passatem.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:30 na głównym skrzyżowaniu w miejscowości Dąbrówka. Jak ustalili funkcjonariusze ostrołęckiej policji, którzy zostali zadysponowani na miejsce zdarzenia, kierujący vw passatem jadąc drogą podporządkowaną nie ustąpił pierwszeństwa kierującej vw touranem kobiecie.

- Kierujący pojazdami uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. W jednym z pojazdów oprócz dorosłych pasażerów znajdowała się także dwójka dzieci. Były one prawidłowo przewożone i zapięte w fotelikach, dzięki czemu nic im się nie stało – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Na sprawcę zdarzenia – 68-letniego kierowcę vw passata nałożono mandat oraz 6 pukntów karnych. W zabezpieczeniu miejsca kolizji oraz usuwaniu jej skutków uczestniczyły trzy zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka, OSP Lelis i OSP Dąbrówka.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 13:32 06-05-2018,   -
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 13:32 06-05-2018,   -
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również