2018-05-02T08:42:08+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Kadzidle. Do szpitala trafiła pasażerka jednego z aut

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
0
0
0
We wtorek, 1 maja w Kadzidle na DK-53 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Oba auta wypadło z drogi a jedno z nich zatrzymało się na dachu. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła około 50-letnia kobieta.

Do wypadku doszło około godziny 16:30 na drodze krajowej nr 53 relacji Ostrołęka Szczytno. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący fordem mondeo 22-letni mieszkaniec Warszawy na jednym ze skrzyżowań rozpoczął manewr wyprzedzania forda fiesty, za kierownicą którego siedziała 24-letnia kobieta, mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Skręcające w lewą stronę mniejsze z auto zostało uderzone w bok a następnie wypadło z drogi. Na pobocze zjechał także sprawca zdarzenia a dodatkowo jego pojazd dachował.

W wyniku wypadku poszkodowana została około 50-letnia pasażerka fiesty, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Obaj kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków udział dwa zastępy strażackie – OSP Kadzidło oraz JRG PSP Ostrołęka.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również