Ostrołęka, 20 października 2017, 10:31

Nauczyciele z Ostrołęki z nagrodami od Mazowieckiego Kuratora Oświaty

6
4
0
68 nauczycieli z ostrołęckich szkół i przedszkoli nagrodzonych zostało przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i wojewodę mazowieckiego podczas uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas gali Mazowiecki Kurator Oświaty oraz wojewoda mazowiecki uhonorowało odznaczeniami i nagrodami 68 nauczycieli z ostrołęckich szkół oraz przedszkoli. Wręczając medale, odznaczenia, Andrzej Sosnowski Mazowiecki Wicekurator Oświaty oraz Sylwester Dąbrowski – wicewojewoda mazowiecki, dziękowali zasłużonym nauczycielom za trud i zaangażowanie z jakim każdy z nich wykonuje niełatwy zawód, gratulowali osiągniętych wyników i doświadczenia, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.

Poniżej lista nagrodzonych i odznaczonych nauczycieli z Ostrołęki:

Złotym Krzyżem Zasługi:
1. Barbara Grażyna Kamińska - nauczyciel z ZSZ nr 1 w Ostrołęce.

Srebrnym Krzyżem Zasługi:
1. Jan Mirończuk - nauczyciel z II LO w Ostrołęce,

Brązowym Krzyżem Zasługi:
1. Mariola Antoszewska - nauczyciel I LO w Ostrołęce,
2. Bogumiła Sieruta - nauczyciel I LO w Ostrołęce.

Medalem Złotym za Długoletnią Służbę:
1. Marianna Białczak - nauczyciel Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce,
2. Elżbieta Ceberek - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce,
3. Krystyna Dmoch - specjalista ds. administracji Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
4. Ewa Duszak - nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce,
5. Marianna Grabowska - st. inspektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce,
6. Ewa Gumowska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce,
7. Zofia Karczewska - Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
8. Andrzej Wojciech Kucharczyk - nauczyciel z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
9. Jadwiga Lech - nauczyciel z Zespołu Szkół nr 4 w Ostrołęce,
10. Renata Katarzyna Lis - Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
11. Anna Genowefa Ochenkowska - I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
12. Ewa Maria Oleksiak - Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce,
13. Marianna Paurowicz - starsza pielęgniarka Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
14. Maria Poremba - pracownik obsługi II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
15. Danuta Prachniak - starszy specjalista Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
16. Bogumiła Przytuła - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
17. Małgorzata Maria Sienicka - nauczyciel pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce,
18. Bożena Struniawska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce,
19. Barbara Świercz - pracownik obsługi Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
20. Elżbieta Zduńczyk - pracownik obsługi Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce.

Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę:

1. Małgorzata Dreas - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
2. Elżbieta Dudek - samodzielny referent Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
3. Iwona Kiełczewska - nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce,
4. Katarzyna Joanna Krzyna - nauczyciel logopeda Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce,
5. Joanna Piersa Wilkowska - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
6. Mariola Sadowska - nauczyciel Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
7. Agata Maria Sakowska - nauczyciel Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce,
8. Agnieszka Szczepaniak - główna księgowa Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
9. Urszula Zagroba - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,

Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę:
1. Monika Adamowska - wicedyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce,
2. Anna Dobrzyńska - nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce,
3. Adam Kuskowski - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
4. Iwona Renata Kwiatkowska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce,
5. Anna Jadwiga Mynyk - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
6. Marta Sięda - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
7. Joanna Aneta Skarzyńska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce,
8. Ewa Sokołowska-Hillmeier - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
9. Julia Suchecka-Szałkowska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
10. Łukasz Władysiuk - nauczycie I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
11. Agnieszka Zera-Gwara - wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce.

Medal Komisji Edukacji Narodowej:

1. Zofia Borgieł - nauczyciel Szkoły Podstawowa nr 2 w Ostrołęce,
2. Robert Chorowicz - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce,
3. Aneta Ciechowicz - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
4. Agnieszka Czartoryska-Łuba - wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce,
5. Aneta Barbara Dąbkowska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce,
6. Renisław Dmochowski - wicedyrektor Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
7. Katarzyna Rozalia Domian - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
8. Iwona Gawrych - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
9. Bogumiła Glinka - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce,
10. Grażyna Jabłonowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce,
11. Jarosław Justowicz - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce,
12. Teresa Nalewajk - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce,
13. Jolanta Lucyna Parzychowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce,
14. Barbara Prusaczyk - nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce,
15. Krystyna Rozwadowska - nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
16. Beata Sadowska - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
17. Aldona Irena Skała - nauczyciel Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce,
18. Janina Szymańska - nauczyciel Gimnazjum w Nowej Wsi,
19. Krystyna Katarzyn Załęska - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce,
20. Dorota Zaniewska - nauczyciel Zespołu Szkół w Lelisie,
21. Danuta Zienkiewicz - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce.

Nagrody Ministra Edukacji Narodowej:

1. Henryk Gadomski - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce,
2. Alina Kazimiera Jabłonowska - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce,

Nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty:

1. Marek Wółkowski - dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Ostrołęce

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również