2017-03-20T11:58:34+01:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Ostrołęka,

Podszywając się pod listonosza okradł 60-letnią ostrołęczankę w jej własnym domu

fot. KMP w Ostrołęce
0
0
0
32-letni mężczyzna podszywając się pod listonosza wtargnął do domu około 60-letniej ostrołęczanki, pobił ją, ukradł pieniądze i uciekł.

Do zuchwałego rozboju doszło w miniony czwartek, 16 marca. Do mieszkania należącego do około 60-letniej mieszkanki Ostrołęki zapukał mężczyzna podający się za listonosza. Gdy kobieta otworzyła drzwi napastnik odepchnął ją, uderzył a następnie zabrał nieznaczną sumę pieniędzy i uciekł.

- Już po chwili na miejscu zdarzenia byli policjanci z wydziału patrolowego oraz „kryminalni”, którzy rozpoczęli poszukiwania za sprawcą tego zdarzenia. Sprawne ich działania pozwoliły na zatrzymanie już po niespełna 20 minutach od otrzymania zgłoszenia 32 – letniego ostrołęczanina podejrzanego o dokonanie tego rozboju. Mężczyzną ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W piątek, 32-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności Dalsze czynności pod nadzorem prokuratora prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również