2017-05-26T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Poważny wypadek pod Ostrołęką. Do szpitala trafiły dwie osoby

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
W miejscowości Dobrołęka na dk-61 doszło wczoraj do poważnego wypadku, w którym poszkodowane zostały dwie osoby.

Do wypadku doszło w czwartek, 25 maja około godziny 17:00 w miejscowości Dobrołęka na dk 61 relacji Warszawa – Augustów. Według wstępnych policyjnych ustaleń, 58-letnia kobieta kierująca fordem, jadąc w kierunku Ostrołęki z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z kierowcą dostawczego fiata.

- Fordem podróżowała 58-letnia mieszkanka Warszawy a fiatem jechało dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu ostrołęckiego w wieku 31 i 42 lat. W wyniku wypadku poszkodowani zostali kierowcy obu aut. W momencie wypadku byli trzeźwi, zostali oni przewiezieni do szpitala. Obecnie prowadzimy czynności zmierzające do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności zdarzenia – powiedział nam mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do wypadku dojść mogło z powodu zasłabnięcia kierującej fordem 58-letniej kobiety. W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usuwaniu jego skutków udział brały dwa zastępy strażackie z Ostrołęki oraz Dobrołęki.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również