2017-08-23T18:28:33+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Poważny wypadek w Czarnowcu. Trzy osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Trzy osoby odniosły obrażenia w wyniku wypadku, do którego doszło dziś w miejscowości Czarnowiec. Wśród poszkodowanych jest nastoletni chłopiec.

Do wypadku doszło w środę, 23 sierpnia w miejscowości Czarnowiec (gmina Rzekuń). W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe – audi i citroen. Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z kobietą kierującą citroenem, która najprawdopodobniej wyprzedzała inne z aut.

- W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, które przewieziono do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy. Obecnie prowadzimy czynności mające na celu dokładne ustalenie okoliczności w jakich doszło do wypadku – poinformował nas asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wszyscy poszkodowani w wypadku podróżowali citroenem. Wśród nich znalazł się 14-letni chłopiec. Po zdarzeniu droga z Ostrołęki do Goworowa była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi przez policję objazdami.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również