2016-09-05T10:00:13+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

"Rolnik szuka żony": Grażyna z Ostrołęki powalczy o serce Marka

REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~no nie wierze!!! , 10:05 05-09-2016,   -
Grażyna? ta nasza Grażynka? ale się będzie działo!
odpowiedz   •   oceń :  
Za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji hitu TVP "Rolnik szuka żony". Rolnicy otwierali w nim listy nadesłane przez potencjalne kandydatki na żonę. O serce 44-letniego Marka powalczy Grażyna z Ostrołęki. Czy rolnik z Knopina zakocha się w mieszkance naszego miasta?

Marek ma 44 lata, prowadzi gospodarstwo, w którym hoduje gęsi, konie, owce, strusie i egzotyczne ptaki. Duże gospodarstwo hodowlane pochłania dużo czasu, lecz w życiu rolnika znajdzie się jeszcze miejsce dla drugiej połówki. Rozwodnik z Knopina wiele lat pracował za granicą po tym, jak zbankrutowało jego rodzinne gospodarstwo. Samozwańczy specjalista od niewygodnych pytań jest miłośnikiem koni oraz entuzjastą komputerów i nowych technologii. Jakie panie lubi? Oczywiście zgrabne i zadbane, choć ostatecznie twierdzi, że wygląd i wiek nie odgrywa kluczowej roli. Ma dwoje dzieci, Karolinę (22 lata) i Adama (21 lat).- Tata jest w stanie zakochać się w jakiejś kobiecie. Jest otwarty i potrzebuje tego - mówi Karolina, córka Marka. Na apel o pisanie listów do Marka odpowiedziało kilkanaście kobiet. Wśród nich była Grażyna z Ostrołęki, której list został wybrany i będzie ona mogła osobiście spotkać się z rolnikiem. Jak wypadnie spotkanie i czy między Markiem a Grażyną zaiskrzy? O tym przekonamy się w kolejnym odcinku.

Przypomnijmy, program "Rolnik szuka żony" już wcześniej zawitał w okolice Ostrołęki. W drugiej edycji programu brał udział Robert Filochowski z Milewa Wielkiego w gm. Troszyn. Jego historia zakończyła się wspaniale, wziął on ślub z Agnieszką.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~no nie wierze!!! , 10:05 05-09-2016,   -
Grażyna? ta nasza Grażynka? ale się będzie działo!
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również