2018-07-27T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Rzekuń: Senior w daewoo wjechał pod naczepę ciężarówki

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze wojewódzkiej nr 627 w Rzekuniu doszło do kolizji z udziałem auta osobowego i ciężarówki z naczepą. Kierujący mniejszym z aut, 70-letni ostrołęczanin zagapił się i wjechał pod naczepę TIR-a. W aucie oprócz seniora podróżowała jeszcze 73 letnia kobieta oraz 7-letnie dziecko.

Do kolizji doszło po godzinie 16:00 w Rzekuniu. Oba auta poruszały się od strony Ostrołęki w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. Według policyjnych ustaleń, kierujący daewoo nie zachował bezpiecznej odległości od znajdującej się przed nim ciężarówki i uderzył w naczepę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, okazało się jednak, że uczestnicy (kierowca ciężarówki i trzy osoby w osobówce, w tym 7-letnie dziecko) nie odnieśli obrażeń.

- Na sprawcę, 70-letniego kierowcę daewoo nałożono mandat w wysokości 250 złotych oraz 6 punktów karnych. Obaj kierowcy uczestniczący w kolizji byli trzeźwi – informuje aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W zabezpieczeniu miejsca kolizji oraz usuwaniu skutków zdarzenia udział brały dwa zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Rzekuń.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.