eOstroleka.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Akceptuje
Informacje Policja Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa Google fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :


login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

Spotkanie Klubu Seniora w Ostrołęckim Centrum Kultury [ZDJĘCIA]

drukuj | 30 kwietnia 2013 r.
Dział: Ostrołęka
Tagi: Ostrołęka Ostrołęcki Klub Seniora Klub Seniora spotkanie Klubu Seniora Paweł Stańczyk Międzynarodowy Dzień Inwalidy Światowy Dzień Inwalidy Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów PZERiI Dom Pomocy Społecznej DPS senior seniorzy emeryt rencista inwalida o
fot. eOstrołęka.pl
fot. eOstrołęka.pl
Spotkanie Ostrołęckiego Klubu Seniora połączone z obchodami Międzynarodowego Dnia Inwalidy odbyło się we wtorek, 30 kwietnia w sali widowiskowej kina Jantar.

W obchodach udział wzięli członkowie Klubu Seniora, inwalidzi, osoby niepełnosprawne, zaproszeni pensjonariusze z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rolnej i Domu Pomocy Społecznej Polskiego Czerwonego Krzyża. Ponadto wśród zaproszonych gości znaleźli się także przedstawiciele samorządu miasta i powiatu w osobach wiceprezydenta Ostrołęki Pawła Stańczyka i starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła.

Krystyna Sokołowska, przewodnicząca Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przeczytała na wstępie komunikat Zarządu Głównego PZERiI dotyczący obchodów Międzynarodowego Dnia Inwalidy.

- Bardzo się cieszę, że mogę być z państwem w tak wyjątkowej chwili – mówił do obecnych na sali gości wiceprezydent Stańczyk – Przy tej okazji chciałbym powiedzieć państwu o podjętych przez samorząd Ostrołęki działaniach, które już w niedalekiej przyszłości mogą zaowocować utworzeniem w naszym mieście zakładu aktywizacji zawodowej, gdzie miejsca pracy znajdzie od 70 do ponad 100 osób niepełnosprawnych. Dołożymy wszelkich starań, aby ten ambitny plan zrealizować – dodał Stańczyk.

Po przemówieniach i życzeniach przyszła pora na występy artystyczne grup wokalno-instrumentalnych działających przy DPS-ach. Na deskach Ostrołęckiego Centrum Kultury Zaprezentowały się m.in. kluby Wrzos, Złoty Wiek, Pogodna Jesień czy Jesienne Róże.

Obchodom towarzyszyła wystawa zaprezentowana w hallu OCK, na którą składały się prace przygotowane przez pensjonariuszy DPS-ów, a wśród nich rzeźby i wyroby ceramiczne czy obrazy.Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:


Wasze opinieBrak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.


Gość
14:43
30-04-2013
Myślałem, że to zjazd fanatyków PiSlamu

Romeo
22:24
30-04-2013
Czyżby to emerytki na zdjęciu 84. Pozdrawiam obie Panie w okularach.

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

KALENDARZ IMPREZ
kwiecień 2015
PnWtŚrCzPtSoNd
 
30
 
31
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
6
 
7
 
8
 
9
10
11
12
 
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
1
 
2
 
3O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
eOstrołęka © 2006 - 2015 CYBERMEDIA
       czas: 0.09 s.