eOstroleka.pl
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

Spotkanie Klubu Seniora w Ostrołęckim Centrum Kultury [ZDJĘCIA]

drukuj |
Dział: Ostrołęka
Tagi: Ostrołęka Ostrołęcki Klub Seniora Klub Seniora spotkanie Klubu Seniora Paweł Stańczyk Międzynarodowy Dzień Inwalidy Światowy Dzień Inwalidy Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów PZERiI Dom Pomocy Społecznej DPS senior seniorzy emeryt rencista inwalida o
fot. eOstrołęka.pl
fot. eOstrołęka.pl
Spotkanie Ostrołęckiego Klubu Seniora połączone z obchodami Międzynarodowego Dnia Inwalidy odbyło się we wtorek, 30 kwietnia w sali widowiskowej kina Jantar.

W obchodach udział wzięli członkowie Klubu Seniora, inwalidzi, osoby niepełnosprawne, zaproszeni pensjonariusze z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rolnej i Domu Pomocy Społecznej Polskiego Czerwonego Krzyża. Ponadto wśród zaproszonych gości znaleźli się także przedstawiciele samorządu miasta i powiatu w osobach wiceprezydenta Ostrołęki Pawła Stańczyka i starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła.

Krystyna Sokołowska, przewodnicząca Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przeczytała na wstępie komunikat Zarządu Głównego PZERiI dotyczący obchodów Międzynarodowego Dnia Inwalidy.

- Bardzo się cieszę, że mogę być z państwem w tak wyjątkowej chwili – mówił do obecnych na sali gości wiceprezydent Stańczyk – Przy tej okazji chciałbym powiedzieć państwu o podjętych przez samorząd Ostrołęki działaniach, które już w niedalekiej przyszłości mogą zaowocować utworzeniem w naszym mieście zakładu aktywizacji zawodowej, gdzie miejsca pracy znajdzie od 70 do ponad 100 osób niepełnosprawnych. Dołożymy wszelkich starań, aby ten ambitny plan zrealizować – dodał Stańczyk.

Po przemówieniach i życzeniach przyszła pora na występy artystyczne grup wokalno-instrumentalnych działających przy DPS-ach. Na deskach Ostrołęckiego Centrum Kultury Zaprezentowały się m.in. kluby Wrzos, Złoty Wiek, Pogodna Jesień czy Jesienne Róże.

Obchodom towarzyszyła wystawa zaprezentowana w hallu OCK, na którą składały się prace przygotowane przez pensjonariuszy DPS-ów, a wśród nich rzeźby i wyroby ceramiczne czy obrazy.Galeria do artykułu :

1001-100


Zobacz również:


Wasze opinie


Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.

KALENDARZ IMPREZ
wrzesień 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
28
 
29
 
30
 
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
 
25
26
27
28
29
30
 
1O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.13 s.