2017-05-26T12:46:13+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ukradł rower wart 2 tysiące. Wpadł w ręce policji

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
3
Policjanci z Ostrołęki zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży roweru wartego około 2000 złotych. Skradziony jednoślad został odzyskany i niebawem trafi do prawowitego właściciela.

We wtorek dyżurny ostrołęckiej policji został powiadomiony o kradzieży roweru  na jednej z ulic naszego miasta. Właściciel jednośladu jego wartość oszacował na kwotę 2000 złotych. Po otrzymanym zgłoszeniu informacja ta wraz z opisem roweru została przekazana wszystkim patrolom na terenie naszego miasta i powiatu.

- W sprawę włączyli się policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego, którzy szybko wytypowali podejrzanego o tą kradzież około 30 – letniego ostrołęczanina. Już następnego dnia od zgłoszenia kradzieży na jednej z ulic na osiedlu Stacja został on zatrzymany przez kryminalnych i osadzony w policyjnym areszcie. 30 – latek  usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do jego popełnienia, powyższe przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawiania wolności – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jednoślad został odzyskany i po wykonanych czynnościach zostanie przekazany właścicielowi. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 13:27 26-05-2017,   -
lol ten rower nie jest wart 2 tysięcy. najwyżej połowę tego.
odpowiedz   •   oceń :  
~Mako , 16:17 26-05-2017,   -
Też mi ukradli i teraz juz nie wiem co mam kupić żeby nie kusiło. Miałem za 4 tysiące. Teraz czytam różne blogi i cały czas nie wiem. Najlepiej zeby marka nie była zbyt dobrze znana ale osprzęt dobry.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:11 27-05-2017,   -
[quote=Mako ]Też mi ukradli i teraz juz nie wiem co mam kupić żeby nie kusiło. Miałem za 4 tysiące. Teraz czytam różne blogi i cały czas nie wiem. Najlepiej zeby marka nie była zbyt dobrze znana ale osprzęt dobry. [/quote]

Kup składaka.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 13:27 26-05-2017,   -
lol ten rower nie jest wart 2 tysięcy. najwyżej połowę tego.
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również