2017-10-11T19:22:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Wypadek na DK 61. Ranni trafili do Ostrołęki i Warszawy

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
W poniedziałek 9 października około godz. 2:00 na drodze krajowej nr 61 miał miejsce groźny wypadek drogowy. Ranne zostały dwie osoby. Jeden z poszkodowanych został przewieziony do szpitala w Ostrołęce, drugi wymagał lotniczego transportu do Warszawy.

Do zdarzenia doszło w Łasi na drodze krajowej nr 61. Wstępne ustalenia wskazują, że 19 – letni, mieszkaniec pow. makowskiego, kierując Seatem z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka Mazdą, którą kierował mieszkaniec Legionowa. W wyniku zderzenia kierujący seatem doznał licznych wewnętrznych obrażeń ciała i został zabrany do szpitala w Ostrołęce, natomiast kierującego Mazdą z licznymi złamaniami przetransportowano helikopterem do szpitala w Warszawie.  

W dalszym ciągu trwają czynności, które mają na celu ustalenie okoliczności zdarzenia jak również sprawdzenie czy kierujący byli trzeźwi.

- Policja apeluje o ostrożność, rozwagę i zdjęcie nogi z gazu. Warunki pogodowe na drogach są coraz trudniejsze, mgła, intensywne opady deszczu, osłabiona koncentracja kierowców mogą prowadzić do groźnych zdarzeń  drogowych. Pamiętajmy wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznego zdarzenia - podkreśla mł. asp. Monika Winnik z makowskiej policji.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.