2018-01-31T10:19:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Zamościu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Troszyn
REKLAMA
0
1
0
Dziś rano w miejscowości Zamość doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Osobowy citroen z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i dachował.

Do wypadku doszło w środę, 31 stycznia kilkanaście minut przed godziną 9:00 w miejscowości Zamość. Kierowca osobowego citroena z niewyjaśnionych przyczyn na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, wpadł do rowu a następnie dachował na pobliskim polu.

W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz akcji ratunkowej uczestniczyli m.in. strażacy ochotnicy z Troszyna. Wkrótce więcej informacji na temat tego zdarzenia.

- Według wstępnych ustaleń, kierująca citroenem 49-letnia kobieta w wyniku niedostosowania prędkości do panujących na drodze warunków, utraciła panowanie nad autem w wyniku czego wpadła w poślizg, zjechała do rowu i dachowała. Szczęśliwie nie odniosła ona żadnych obrażeń. Za spowodowaną kolizję ukarana została mandatem w wysokości 220 złotych oraz 6 punktami karnymi – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.