2017-10-23T16:23:54+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Zaprojektuj świąteczną kartkę z życzeniami i wygraj kartę wstępu do aquaparku

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Ostrołęcki Park Wodny Aquarium ogłosił konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do wygrania karty wstępu na basen. Przedmiotem konkursu jest bożonarodzeniowa kartka z życzeniami.

W konkursie „Na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową” mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurs rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych:

- szkoła podstawowa, klasy 1 – 3,
- szkoła podstawowa, klasy 4 – 7,
- gimnazjum.

Każdy może wykonać jedną kartę formatu A4 na papierze, wybraną techniką plastyczną - rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp. Karta powinna zawierać  życzenia, bez podpisu. Interpretacja tematu jest dowolna i zależna od osoby wykonującej pracę.

Komisja w swojej ocenie będzie uwzględniać:
- poziom artystyczny wykonanej pracy,
- oryginalność, pomysłowość, pracochłonność, estetykę wykonania,
- stopień nawiązania do tradycji,
- ciekawą treść życzeń.

Komisja wybierze trzy najładniejsze prace w każdej kategorii wiekowej. Nagrodami będą bezpłatne karty wstępu na basen.

Wszystkie zgłoszone karty zostaną udostępnione publicznie na wystawie zorganizowanej w Parku Wodnym w Ostrołęce w grudniu 2017 roku. Zwycięskie prace zostaną dodatkowo umieszczone na stronie internetowej Parku Wodnego.

Termin oddawania prac upływa 24 listopada, a wyniki zostaną ogłoszone do 8 grudnia br. Prace można dostarczać do siedziby Parku Wodnego przy ul. W. Witosa 3 w Ostrołęce (do kasy w holu głównym codziennie w godz.: 6.00-22.00 - osobiście lub listownie: 07-410 Ostrołęka).

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.