2018-03-02T10:28:07+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Zderzenie dwóch ciężarówek w Tyszkach Nadborach. Jedna osoba trafiła do szpitala

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Dziś rano w miejscowości Tyszki Nadbory na drodze wojewódzkiej nr 677 między Łomżą a Ostrowią Mazowiecką doszło do poważnego wypadku. W zdarzeniu uczestniczyły dwie ciężarówki. Pasażer jednego z aut trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około 6:30. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierowca ciężarowego dafa z naczepą wymusił pierwszeństwo na kierowcy mercedesa jadącego od strony Łomży. Za kierownicą dafa siedział 34-letni mieszkaniec Ostrołęki, mercedesem zaś kierował 62-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Oprócz niego w kabinie znajdował się także 24-letni pasażer. To on właśnie odniósł obrażenia i trafił do szpitala.

- Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez około 2 godziny. W związku z tym policjanci wyznaczyli objazdy, aby jak najszybciej skończyć niezbędne czynności i ją udrożnić. W miejscu wypadku pracowało kilka policyjnych patroli. Kierowcy ciężarowego dafa za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zostało zatrzymane prawo jazdy, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.