16-latek potrącony na przejściu dla pieszych trafił do szpitala. Sprawcą 73-latek z powiatu
fot. eOstroleka.pl- Niestety pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W momencie potrącenia pieszy kończył już przechodzenie przez przejście. W miejscu wypadku obowiązuje ograniczenia prędkości do 30 km/h. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy, a także dowód rejestracyjny za uszkodzenia pojazdu. Mundurowi na miejscu wykonali, m.in. oględziny pojazdu, miejsca zdarzenia, wykonano zdjęcia, a także przesłuchano świadków. Dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego. - informuje mł. asp. Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Policja prosi wszystkich kierowców do zwrócenia szczególnej uwagi na pieszych. Dojeżdżając do przejścia dla pieszych zwolnijmy i upewnijmy się, czy na pewno nie znajdują się na nim piesi.
Do pieszych zaś apel o każdorazowe zatrzymanie się przed wejściem na przejście dla pieszych i dokładne upewnienie się, czy nie nadjeżdża pojazd. Prosimy też o noszenie elementów odblaskowych, które potrafią uratować nasze zdrowie i życie. Pamiętajmy, że nie jesteśmy w stanie zmienić warunków atmosferycznych, ale jesteśmy w stanie zmienić nasze zachowanie na drodze. Od nas samych najwięcej zależy nasze bezpieczeństwo.
Zobacz również
Czarna seria na drogach w regionie: Kolejne potrącenie pieszego
Potrącenie pieszej na skrzyżowaniu ulic Gorbatowa i Kopernika [ZDJĘCIA]
Śmiertelne potrącenie. Nie żyją dwie osoby. Nie mieli odblasków
Łomża: Śmiertelne potrącenie. Nie żyje 55-latek
Łomża: Potrącenie 3-latka. Chłopiec z obrażeniami ciała trafił do szpitala
Ostrołęka: Potrącenie dziecka na „deptaku” [ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd | 
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |  2 | 
 3 | 
 4 | 
 5 | 
 6 | 
 7 | 
 8 | 
 9 | 
 10 | 
 11 | 
 12 | 
13 | 14 |  15 | 
16 | 
 17 | 
18 |  19 | 
20 |  21 | 
22 | 23 | 
 24 | 
25 |  26 | 
27 | 28 | 29 | 30 | 




2
3
10
11