2013-08-22T16:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

16-letnia artystka z Ostrołęki zapowiada wydanie kolejnego singla [VIDEO]

REKLAMA
fot. youtube.pl
REKLAMA

Aleksandra Dzwigała, młoda artystka z Ostrołęki  już wkrótce wyda nowy teledysk do nowego singla. Utwór "Nie poddaję się" to wyznanie zakochanej dziewczyny, która walczy o uczucie obojętnego chłopaka. Utrzymany jest w popowym stylu z elementami charakterystycznymi dla R&B.

- Piosenka jest bardzo melodyjna o ciepłej wymowie - mówi Alex. Wokal i chórki, które usłyszymy w piosence, są w całości dziełem Alex, która opracowała również wykonanie wokalne utworu.

Autorką tekstu i muzyki jest Karolina Kizińska - muzyk, doktorantka UAM, stypendystka Fulbrighta na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley.

Autorem i wykonawcą aranżacji do piosenki, jest producent muzyczny - Paweł Szymczyk Serenity z Ostrołęki.
Studio Muzyczne Serenity wykonało również nagrania wokalnych ścieżek dźwiękowych i miks utworu.

Kilka miesięcy temu niespełna 16-letnia ostrołęczanka – Aleksandar Dzwigała „Alex” debiutowała na rynku muzycznym swoją autorską piosenką „Jak lew” z ramienia jednej z największych międzynarodowych wytwórni muzycznych MyMusic. Jak ocenia wytwórnia – to bardzo dobry debiut a to dopiero początek.

Ola już zaistniała w ogólnopolskich mediach, była gościem w wywiadzie w radio ESKA, artykuły o debiucie ostrołęczanki pojawiły się na Wirtualnej Polsce, w gazecie Brawo, na oficjalnym profilu facebook-u programu Polsatu MBTM, na kilku m.in. warszawskich, poznańskich, krakowskich stronach internetowych i w kilkunastu internetowych rozgłośniach radiowych w całym kraju od Małopolski po Pomorze. Piosenka jest emitowana w rozgłośniach radiowych, najbliżej nas – w Radiu Nadzieja. Olą zainteresowało się także jedno z najpoważniejszych wydawnictw pism młodzieżowych – Bauer.

Profesjonalny mastering został wykonany w Red Mastering Service w Londynie. Obecnie realizowany jest klip do piosenki. Realizatorem teledysku jest Studio RDK Productions. Zdjęcia na planie filmowym wykonują Nina Nerwińska i Kacper Michalski. Makijaż i fryzjerstwo - Monika Pieniążek.
Teledysk jest realizowany na terenie Ostrołęki m.in. w Pensjonacie "Augustyniak".
Aleksandrę Dzwigałę wspiera Jej oficjalny sponsor muzyczny - firma M-Serwis.REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  1  2