eOstroleka.pl
Ostrołęka,

17-letnia ostrołęczanka została w nocy pocięta nożem. Przeszła operację, jej stan jest poważny

REKLAMA
zdjecie 3415
REKLAMA

fot. sxc.hu
Jako poważny określają lekarze stan 17-latki, która w sobotni wieczór trafiła do ostrołęckiego szpitala. Dziewczyna podczas szarpaniny została pocięta nożem przez koleżankę.

Nastolatki pobiły się w Ostrołęce, jedna z nich przebywa w szpitalu.

Z ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w sobotę (06.11) po godz. 22.

Kilkuosobowa grupa nastolatków spotkała się w okolicy ul. Powstańców. Tam też wywiązała się pomiędzy nimi szarpanina, w trakcie której 15-latka zadał kilka ciosów nożem 17-letniej koleżance.

- Ranna dziewczyna trafiła do szpitala. Podczas szarpaniny otrzymała cios nożem w plecy, który przebił prawe płuco. Doznała także ran ciętych przedramienia, prawego łuku brwiowego i kości ciemieniowej. Dziewczyna przeszła operację, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje podkomisarz Dariusz Wesołowski, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Policjanci ustalili i zatrzymali wszystkie osoby biorące udział w zajściu. Do policyjnego aresztu trafiło dwie osoby dorosłe,18-latka i 20-letni chłopak. Natomiast dwie nieletnie dziewczyny (obydwie w wieku 15. lat) po wykonanych czynnościach przekazano opiekunom.

Wszyscy uczestnicy zajścia to mieszkańcy Ostrołęki. W chwili zatrzymania znajdowali się pod wpływem alkoholu. Postępowanie jest w toku.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10  11  12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×