eOstroleka.pl
Region,

4-letnia dziewczynka błąkała się sama po ulicach Przasnysza

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 1524
Posłuchaj
Chwila nieuwagi wystarczyła by mieszkanka Przasnysza straciła z oczu swoje dziecko. 4-letnią dziewczynę błąkającą się samą po przasnyskich ulicach zauważył przypadkowy świadek, który zawiadomił policję.

W środę. 2 sierpnia około godz. 18:40 dyżurny przasnyskiej Komendy Policji  otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Przasnysza, który zainteresował się na ul. Świerczewo idącą bez opieki dorosłych 4 letnią dziewczynkę. Dziecko znało swoje imię, lecz nie potrafiło powiedzieć jak się nazywa i gdzie mieszka.

- Dzielnicowi w ciągu niespełna 40 minut ustalili rodziców dziecka i miejsce jego zamieszkania. Z relacji matki dziewczynki wynikało, że córeczka bawiła się z koleżanką w miejskim parku ,na placu zabaw nieopodal domu i w pewnym momencie znikła z oczu matki. Kobieta zaczęła szukać córki w pobliżu placu zabaw. Na szczęście cała  sytuacja zakończyła się szczęśliwie, a maluch cały i zdrowy trafił pod opiekę rodzica – informuje oficer prasowy KPP w Przasnyszu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×