eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

81-latka potrącona na przejściu! Kierowca DS 7 wjechał w pieszą

REKLAMA
zdjecie 3461
KPP Maków MazowieckiKPP Maków Mazowiecki
REKLAMA
zdjecie 3461
Posłuchaj

W sobotę, 4 października, około godziny 17:50, doszło do groźnego wypadku drogowego w miejscowości Krasnosielc na skrzyżowaniu ulic Wolności i Rynek.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, 31-letni mężczyzna kierujący samochodem marki DS 7, wykonując manewr skrętu w prawo, najechał na pieszą, która znajdowała się na oznakowanym przejściu. Poszkodowaną jest 81-letnia kobieta.

W wyniku uderzenia, seniorka upadła na jezdnię i doznała obrażeń ciała. Natychmiast udzielono jej pierwszej pomocy, a następnie przetransportowano ją do szpitala w celu dalszej diagnostyki i leczenia.

Kierowca samochodu, mieszkaniec powiatu makowskiego, w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zarówno przez kierowców, jak i pieszych. Pamiętajmy, że nieuwaga, zwłaszcza w okolicach przejść dla pieszych, może mieć tragiczne konsekwencje.

Źródło: eOsrołęka.pl/KPP Maków Mazowiecki

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8  9  10 dk11
dk12  13  14  15  16 dk17 dk18
dk19  20  21  22  23  24  25
dk26  27  28  29  30  31  1
×