„Barwy Niepodległej” - warsztaty rodzinne w Muzeum Kultury Kurpiowskiej [ZDJĘCIA]

W warsztatach „Barwy Niepodległej” udział wzięło kilkadziesiąt rodzin. Najmłodsi uczestnicy pod opieką swoich rodziców i pracowników ostrołęckiego muzeum wykonywało biało-czerwone kotyliony i kartki, które można było zabrać do domu. Przygotowano także quizy i krzyżówki o tematyce patriotycznej.
Warsztaty przygotowane przez Muzeum Kultury Kurpiowskiej na stałe już wpisały się w kalendarz imprez organizowanych w Ostrołęce w ramach Święta Niepodległości.



Zobacz również

Uroczysta Sesja Rady Gminy Rzekuń na 11 listopada
![Święto Niepodległości w Punkcie Przedszkolnym Kangurek [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/Galeria/4661/dsc_0713_icon.jpg)
Święto Niepodległości w Punkcie Przedszkolnym Kangurek [ZDJĘCIA]

11 listopada wręczone zostaną kolejne odznaki „Za zasługi dla Miasta Ostrołęki”. Zobacz kto zostanie uhonorowany
![Marsz Niepodległości 2013 [WIDEO]](./luba//dane/pliki/obrazy/2013/marsz_niepodleglosci_2012_icon.jpg)
Marsz Niepodległości 2013 [WIDEO]
![Pieśni patriotyczne Fryderyka Chopina w Ostrołęckim Centrum Kultury [VIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2013/img_7895_icon.jpg)
Pieśni patriotyczne Fryderyka Chopina w Ostrołęckim Centrum Kultury [VIDEO, ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
4 | 5 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
11 | ![]() |
13 | 14 | ![]() |
![]() |
![]() |
18 | 19 | 20 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
25 | 26 | 27 | 28 | ![]() |
![]() |
![]() |