eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Oil City – galicyjska gorączka czarnego złota” w I LO w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. archiwum szkołyfot. archiwum szkoły
REKLAMA
zdjecie 4023
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w rozgrywkach gry edukacyjnej „Oil City – galicyjska gorączka czarnego złota”. Gra dotyczyła zagadnień z pogranicza historii, podstaw przedsiębiorczości, ekonomii w praktyce, geografii i WOS.

W zmaganiach wzięli udział uczniowie klasy 3 B. Po emocjonującej rozgrywce zwyciężyła grupa w składzie: Ewa Gutowska, Natalia Nina Mocek, Kamil Duda. Zwycięska drużyna otrzymała nagrody przekazane przez dyrektor Annę Maksimowską. Nad przebiegiem zmagań czuwał opiekun Rafał Bacławski, a całości przyglądała się dyrekcja szkoły w składzie: Anna Maksimowska i Magdalena Wójcik.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×