eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Wracam na rynek pracy” po raz szósty [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3628
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
Ruszyła szósta już rekrutacja do programu „Wracam na rynek pracy” finansowanego ze środków unijnych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie informacyjne dla chcących skorzystać z pomocy oferowanej w ramach projektu odbyło się w środę, 24 stycznia, w Gimnazjum nr 1.

Organizatorem spotkania był Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce, który także prowadzi rekrutację do programu i realizuje działania w nim zawarte. W spotkaniu udział wzięła kilkudziesięcioosobowa grupa zainteresowanych osób, chcących przystąpić do projektu.

- W tym roku na nasz projekt udało nam się pozyskać łącznie milion złotych. Spośród ponad 200 kandydatów do projektu nasz zespół rekrutacyjny na podstawie kart zgłoszeniowych wyłoni stu beneficjentów. Zostaną oni zakwalifikowani do odpowiednich grup, w których doradca zawodowy oraz psycholog dopasuje do predyspozycji społecznych czy osobowych odpowiednie kursy zawodowe czy wsparcie psychologiczne – powiedział nam Grzegorz Makowiecki, wicedyrektor MOPR.

Szósta edycja programu „Wracam na rynek pracy” skierowana jest do mieszkańców Ostrołęki pozostających pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie jaki i dla osób niepełnosprawnych zamieszkających na terenie miasta.
zdjecie 3628
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
 24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×