eOstroleka.pl
Ostrołęka,

ABBA i inni symfonicznie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 8787
Fot. eOstroleka.plFot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 8787
Posłuchaj

W sobotę, 12 kwietnia 2025 roku, Ostrołęka rozbrzmiewała dźwiękami największych przebojów disco i popu. Wieczór Hitów Disco i Pop zgromadził tłumy miłośników muzyki, którzy na ponad dwie godziny przenieśli się w świat ponadczasowych melodii. Na scenie wybrzmiały legendarne utwory ABBY, Boney M, Bee Gees czy Earth, Wind & Fire, które rozgrzały publiczność do czerwoności.

Nie zabrakło również momentów wzruszenia – ballady takie jak „Shape of My Heart” czy „Amore no” poruszyły serca uczestników i przypomniały o magii muzyki, która potrafi jednoczyć pokolenia. Kulminacją wieczoru były hity „Take on Me” oraz „Sway”, które zakończyły koncert owacjami na stojąco i wspólnym śpiewem całej sali.

Wydarzenie okazało się prawdziwą muzyczną podróżą przez dekady największych hitów, a jego atmosfera długo pozostanie w pamięci obecnych. Dla wielu był to wieczór pełen emocji, tańca i wspomnień – dowód na to, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×