zdjecie 8733
zdjecie 8733
zdjecie 8733
2021-09-17T13:50:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Agregator ofert pracy – narzędzie HR czy serwis ofert pracy?

REKLAMA
REKLAMA

Tysiące ofert pracy codziennie pojawiają się na stronach serwisów ofert pracy. Każdy kto szuka zatrudnienia lub odpowiedzialny jest za rekrutowanie pracowników, nie wyobraża sobie nie korzystać z Internetu, zwłaszcza, że obecnie dostępnych jest wiele agregatorów ofert pracy. Czy wiemy jak z nich korzystać i co mogą nam zaoferować te skuteczne narzędzia?

Czym jest agregator ofert pracy można opisać na przykładzie jednego z najprostszych serwisów ofert pracy – Nuzle.pl.

Agregator ten stanowi wyszukiwarkę ofert pracy, która zawiera ogromną bazę ogłoszeń, zamieszczanych przez rekruterów. To narzędzie, które w prosty i wygodny sposób pozwoli Użytkownikom wyszukać oferty pracy, uwzględniając założone kryteria wyszukiwania.

Tak jak wspomniane zostało wyżej, Nuzle.pl jest jedną z najprzystępniejszych wyszukiwarek dla Użytkowników. Możemy tu wyszukać oferty pracy z całej polski, podając zaledwie kilka kryteriów, aby spersonalizować wyniki wyszukiwania.

Nuzle.pl idealnie sprawdza się przy szukaniu zatrudnienia, ale przede wszystkim jest to potężnie skuteczne i wygodne narzędzie dla rekruterów. Stanowi ono obecnie niezbędną formę zamieszczania ofert pracy, a co za tym idzie całego procesu rekrutacji, w największych instytucjach w Polsce.

Jedną z najważniejszych informacji dla Użytkowników (tych szukających pracy, jak również tych rekrutujących) jest to, iż dodawanie ofert jest tu zupełnie darmowe.

Dla Agencji Pracy lub Firm HR, serwis otworzył się również na profesjonalny import ofert. Ogłoszenia pobierane są tu automatycznie, co rozwiązuje ogromny problem dla tego typu instytucji, które codziennie wzbogacają swoją bazę o nowe oferty pracy.

Dodając ofertę pracy na strony serwisów ogłoszeniowych, musimy liczyć się z tym, iż możemy być po prostu niezauważalni, ze względu na ogrom ofert, dodawanych każdego dnia. Mając świadomość tego, iż cały rynek pracy obecnie rozwija się w Internecie, zamieszczanie ofert pracy musi teraz być skuteczniejsze i sprytniejsze. Jeśli więc chcemy poprawić efektywność naszych treści, zastanówmy się nad „wspomagaczami”, jakie oferuje dany agregator.

W serwisie Nuzle.pl wdrożono sporo funkcjonalności, dzięki którym możliwe jest „wybicie się” pomiędzy innymi ogłoszeniami. Użytkownik ma możliwość wyróżnienia oferty, za pomocą różnych promowań, zakupu usług wyróżniających np. logo , czy widoczność na stronie głównej serwisu.

Dzięki temu, ze agregator jest darmowy, nasze zasoby finansowe możemy więc skupić na promocji treści, co zapewne przyniesie wiele korzyści, a przede wszystkim usprawni i przyśpieszy cały proces rekrutacji.

Czemu warto korzystać z agregatorów ofert pracy? Bo to proste i szybkie narzędzie do rekrutacji pracowników, które stanowi obecnie główną formę poszerzania zasobów ludzkich w firmach. Jest to również wygodna forma przeglądania ogromnej bazy ofert pracy ze wszystkich serwisów gromadzących tego typu ogłoszenia.

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
październik 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Wydarzenia
18:00 Stand-up
Kino JANTAR
×