eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Akcja ratunkowa przy dworcu autobusowym. Finał jest tragiczny [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7752
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7752
Posłuchaj

Wyścig z czasem w samym sercu Ostrołęki. W środowe popołudnie rejon dworca autobusowego stał się sceną skomplikowanej operacji ratunkowej. Medycy, policja i strażacy walczyli o życie mężczyzny znajdującego w trudno dostępnym miejscu. Gdy liczyła się każda sekunda, do akcji musiał wkroczyć specjalistyczny sprzęt strażacki.

Do zdarzenia doszło 25 marca, chwilę po godzinie 13:00. Służby otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się w jednym z budynków w ścisłym centrum miasta. Z informacji wynikało, że jego życie jest bezpośrednio zagrożone, a każda minuta jest na wagę złota.

Choć zespół ratownictwa medycznego pojawił się na miejscu niemal natychmiast, ratownicy napotkali poważne przeszkody. W tej krytycznej sytuacji niezbędne okazało się wsparcie Państwowej Straży Pożarnej. Strażacy, wykorzystując specjalistyczny sprzęt, pomogli w udrożnieniu przejścia i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, co pozwoliło personelowi medycznemu na wdrożenie procedur ratujących życie.

Niestety, finał akcji jest tragiczny. Mimo wysiłków ratowników, życia mężczyzny nie udało się uratować.

- Wstępne czynności przeprowadzone na miejscu zgonu 33-letniego mężczyzny wykluczyły udział osób trzecich w tym zdarzeniu - mówi nam nadkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×