2018-07-20T14:24:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Aldona Kuciej nowym skarbnikiem Starostwa Powiatowego w Ostrołęce [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 4251
Aldona Kuciej, skarbnik Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, fot. eOstrołęka.plAldona Kuciej, skarbnik Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
2
0
2

Aldona Kuciej została jednogłośnie przez radnych powiatu ostrołęckiego wybrana do sprawowania nadzoru nad finansami Starostwa Powiatowego. Funkcję skarbnika przejęła od odchodzącej na emeryturę Barbary Gocłowskiej.

Zmiana na stanowisku skarbnika powiatu ostrołęckiego podyktowana została przejściem na emeryturę dotychczasowej skarbniczki – Barbary Gocłowskie, która funkcję tę pełniła nieprzerwanie od 28 lat. Rekomendowana przez starostę do tej funkcji Aldona Kuciej dotychczas pracowała na stanowisku dyrektora Wydziału Promocji i Rozwoju.

- Pani Aldona Kuciej spełnia wymogi ustawy o finansach publicznych. Jest absolwentem Uczelni Ekonomicznej w Radomiu, ukończyła kilka studiów podyplomowych z zakresu finansów i rachunkowości mi.n przy Szkole Bankowości, Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Akademii Rozwoju Regionalnego przy Uniwersytecie Warszawskim, brała udział w szkoleniach w Irlandii, Francji, Norwegii, posiada doświadczenie w pracy w księgowości oraz piętnastoletnie doświadczenie w realizacji różnych zadań na stanowisku kierowniczym, koordynacji środkami unijnymi. Sama również uczestniczyła w pisaniu różnych projektów do różnych programów z zakresu m.in. infrastruktury drogowej, ochrony zdrowia czy rozwoju organizacji pozarządowych. Z tych wszystkich projektów, które pani dyrektor Kuciej prowadziła nigdy nie straciliśmy żadnych środków finansowych, wykazywała się skrupulatnością i dużym zaangażowaniem, często także po godzinach pracy i można powiedzieć, że ma te cechy, które mogą jej pozwolić w przyszłości być bardzo dobrym skarbnikiem – tak kandydaturę Aldony Kuciej na funkcję skarbnika argumentował podczas sesji starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

Propozycję starosty w jawnym głosowaniu poparli jednogłośnie wszyscy radni.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×