2015-07-08T11:02:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 10 7
Ostrołęka,

Autobusem MZK na plażę miejską

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
7
3
26
Najlepszy komentarz
~Gość, 11:09 08-07-2015,   -
to ktoś jeszcze chodzi na tą plaże z kamerami
odpowiedz   •   oceń :  
Miejski Zakład Komunikacji Ostrołęce otworzył nową weekendową linię, która będzie dowozić mieszkańców Ostrołęki do Plaży Miejskiej.

- W porozumieniu z Prezydentem naszego miasta chcemy wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców i w te upalne, gorące dni zapewnić dogodny, bezpieczny transport nad rzekę, gdzie w przyjemnej atmosferze można będzie zrelaksować się nie myśląc o znalezieniu miejsca parkingowego, bezpieczeństwie samochodu i o tym, jak dostać się z powrotem do domu. Serdecznie wszystkich zapraszamy do skorzystania z naszych usług. - czytamy na stronie internetowej MZK.

ZOBACZ ROZKŁAD JAZDY
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 11:09 08-07-2015,   -
to ktoś jeszcze chodzi na tą plaże z kamerami
odpowiedz   •   oceń :  
~ostrołęczanin , 11:59 08-07-2015,   -
To chyba jakieś prima aprilis bo normalnie myślącym ludziom takie idiotyzmy nigdy by do głowy nie przyszły.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:11 08-07-2015,   -
a ja uważam ze pomysł jak najbardziej dobry
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:13 08-07-2015,   -
ale ty do normalnie myslących nie należysz ...
odpowiedz   •   oceń :  
~ola , 12:15 08-07-2015,   -
super pomysł brawo!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~do sotrołęczanin , 12:36 08-07-2015,   -
psychiatra miałby kłopot z wystawieniem tobie diagnozy,,,ale spróbuj..może jeszcze nie wszystko stracone!!!
a inicjatywa kursu  bardzo dobra...
odpowiedz   •   oceń :  
~123 , 13:17 08-07-2015,   -
Plaża miejska to może i nie morze ale woda jest i pomost a pomysł z autobusem jak najbardziej dobry i bilet poi 2zł a dzieci od 7ego roku życia do 18tego roku życia bilet po 1zł poniżej 7iu lat przejazd bezpłatny czego więcej chcieć , za dwa złote z centrum nad rzeczkę gra gitara , pomysł jak najbardziej słuszny dajcie tylko jakiś duzy autobus ze sprawna klimą i będzie jak w niebie !
odpowiedz   •   oceń :  
~123 , 13:19 08-07-2015,   -
Prosimy po dwa kursy z miasta i dwa kursy z plaży , mało jeden kurs.
odpowiedz   •   oceń :  
~Hans Klos , 13:20 08-07-2015,   -
Pomysł zaj****ty tylko dajcie busa z klimą
odpowiedz   •   oceń :  
~Brzydki Burak , 13:22 08-07-2015,   -
Dobra inicjatywa i ceny przystępne , ja się przejadę jak będzie słoneczko sprawdzę te nowości :)
odpowiedz   •   oceń :  
~Ekonomista , 13:26 08-07-2015,   -
W związku z obniżeniem kosztów działania Ostrołęckiego MZK poprzez zakup dwóch autobusów elektrycznych prosimy o obniżenie cen biletów z 2,8zl na 2,4zl i z 1,4 na 1,2zl co zaowocuje wzrostem liczby pasażerów a co za tym idzie wzrostem zysków ze sprzedaży biletów , czysta ekonomia.
odpowiedz   •   oceń :  
~ara , 13:27 08-07-2015,   -
oby tylko pogoda dopisała! własnie tego w mieście potrzeba 100% pozytyw dla MZK
odpowiedz   •   oceń :  
~Pasjonat komunikacji. , 13:27 08-07-2015,   -
Pomysł bardzo dobry jestem jak najbardziej za oby tylko jego wykonanie było udane.
odpowiedz   •   oceń :  
~Pasażer , 13:30 08-07-2015,   -
Jak będzie upał to z plaży będą takie tłumy że dwa autobusy na raz zaczną dawać :)
odpowiedz   •   oceń :  
~Hm... , 13:41 08-07-2015,   -
Proponuję po co najmniej dwa albo i trzy kursy z miasta na plażę i z plaży na miasto i bilety po 1zł dla wszystkich a wtedy ten pomysł naprawdę się uda a także ogłoszenie duże i czytelne na plaży o tym autobusie i na każdym przystanku w mieście po plakacie w gablocie reklama to podstawa i dzwignia handlu i usług.
odpowiedz   •   oceń :  
~Roman , 16:10 08-07-2015,   -
Na rozkładzie czytam,ze bedą po dwa kursy na plaże.Super,na pewno skorzystam.Dobry pomysł, świetna inicjatywa ,ukłony dla władz miejskiej Spółki!
W końcu ktoś zaczął myślec!
odpowiedz   •   oceń :  
~misia , 16:18 08-07-2015,   -
zawsze to nowość,i ułatwienie dla odpoczywających tam ludzi, oby tak dalej!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Do Ostroleczanin , 16:22 08-07-2015,   -
Ludzie,którzy negują słuszne pomysły,ideologie,przedsięwzięcia zazwyczaj nalezą  do słabego grona nieudaczników życiowych,są zawistni,gdyż chcieliby być na miejscu osoby,która krytykują.Tak wiec drogi "ostroleczaninie" wypada tylko Tobie współczuć i życzyć trafionej diagnozy u specjalisty.P.S.- u dobrego specjalisty, bo mierny może rzeczywiście mieć problem ze zdiagnozowaniem Twojego problemu ( tego, o co właściwie Ci chodzi ).Oj długi okres terapii Ciebie czeka,ale wszystko przed Tobą-jak juz Cię wyleczą i będziesz zupełnie zdrów-to na pewno Sam nie omieszkasz skorzystać z komfortowego,szybkiego,bezpiecznego dojazdu na plaże miejska!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:26 08-07-2015,   -
[quote=Do Ostroleczanin ]Ludzie,którzy negują słuszne pomysły,ideologie,przedsięwzięcia zazwyczaj nalezą  do słabego grona nieudaczników życiowych,są zawistni,gdyż chcieliby być na miejscu osoby,która krytykują.Tak wiec drogi "ostroleczaninie" wypada tylko Tobie współczuć i życzyć trafionej diagnozy u specjalisty.P.S.- u dobrego specjalisty, bo mierny może
rzeczywiście mieć problem ze zdiagnozowaniem Twojego problemu ( tego, o co właściwie Ci chodzi ).Oj długi okres terapii Ciebie czeka,ale wszystko przed Tobą-jak juz Cię wyleczą i będziesz zupełnie zdrów-to na pewno Sam nie omieszkasz skorzystać z komfortowego,szybkiego,bezpiecznego dojazdu na plaże miejska! [/quote]



zdecydowanie popieram!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~ludwika , 18:30 08-07-2015,   -
[quote=Do Ostroleczanin ]Ludzie,którzy negują słuszne pomysły,ideologie,przedsięwzięcia zazwyczaj nalezą  do słabego grona nieudaczników życiowych,są zawistni,gdyż chcieliby być na miejscu osoby,która krytykują.Tak wiec drogi "ostroleczaninie" wypada tylko Tobie współczuć i życzyć trafionej diagnozy u specjalisty.P.S.- u dobrego specjalisty, bo mierny może rzeczywiście mieć problem ze zdiagnozowaniem Twojego problemu ( tego, o co właściwie Ci chodzi ).Oj długi okres terapii Ciebie uczeka,ale wszystko przed Tobą-jak juz Cię wyleczą i będziesz zupełnie zdrów-to na pewno Sam nie omieszkasz skorzystać z komfortowego,szybkiego,bezpiecznego dojazdu na plaże miejska! [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~ludwika , 18:35 08-07-2015,   -
Wspanialy pomysl,bede korzystac,mam nadzieje,ze przy okazji przejazdu na plaze natrafie na tego popularnego ostatnio elektryczniaka, bo nie mialam jeszcze okazji
odpowiedz   •   oceń :  
~Spragniony , 18:44 08-07-2015,   -
git,zajebiscie,w końcu bede mógł wypić piwko,bez perspektywy powrotu na kamasz,tylko za złotego odwiozą mnie radosnego,strzaskanego na machon,wesołego po jednym browku prawie pod same drzwi.Czego chcieć wiecej
odpowiedz   •   oceń :  
~daner , 21:59 08-07-2015,   -
wszystko ok, tylko ten zapis: "Kursuje w zależności od pogody w soboty, niedziele i święta", jakie są kryteria "pogody" ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gutek , 22:12 08-07-2015,   -
[quote=daner ]wszystko ok, tylko ten zapis: "Kursuje w zależności od pogody w soboty, niedziele i święta", jakie są kryteria "pogody" ? [/quote]
No chyba jasne,ze jak będzie lało ,to raczej nikt na plaże sie nie wybierze
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:11 09-07-2015,   -
[quote=Do Ostroleczanin ]Ludzie,którzy negują słuszne pomysły,ideologie,przedsięwzięcia zazwyczaj nalezą  do słabego grona nieudaczników życiowych,są zawistni,gdyż chcieliby być na miejscu osoby,która krytykują.Tak wiec drogi "ostroleczaninie" wypada tylko Tobie współczuć i życzyć trafionej diagnozy u specjalisty.P.S.- u dobrego specjalisty, bo mierny może rzeczywiście mieć problem ze zdiagnozowaniem Twojego problemu ( tego, o co właściwie Ci chodzi ).Oj długi okres terapii Ciebie czeka,ale wszystko przed Tobą-jak juz Cię wyleczą i będziesz zupełnie zdrów-to na pewno Sam nie omieszkasz skorzystać z komfortowego,szybkiego,bezpiecznego dojazdu na plaże miejska! [/quote]
pomysł nie jest słuszny, bo nie ma na niego zapotrzebowania z prostego powodu - plaża nie ma wiele do zaoferowania, jest zapuszczona i brzydka
polecam wybrać się na plażę w olsztynie, tam takie rozwiązanie ma sens
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:31 09-07-2015,   -
Plaza jaka jest-taka jest,chyba wielu ostrołęczanom sie podoba,bo jest oblegana podczas dobrej pogody.Tak wiec kolejna osobo "niezadowolona z wszystkiego" pomysł Mzk z kursami jak najbardziej sluszny
pomysł nie jest słuszny, bo nie ma na niego zapotrzebowania z prostego powodu - plaża nie ma wiele do zaoferowania, jest zapuszczona i brzydka
polecam wybrać się na plażę w olsztynie, tam takie rozwiązanie ma sens [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  1  2  3  4