Autobusowe unikaty w taborze MZK Ostrołęka. Odnalazł je… kolekcjoner z Czech
Pasjonat komunikacji publiczne z Czech (pan Piotr) na fotografii pierwszy z prawej. fot. MZK OstrołękaMowa tu o pasjonacie transportu publicznego z Czech. Pan Robert w drodze do Ostrołęki pokonał 600 kilometrów, by na żywo przyjrzeć się kilku autobusom, które obecnie lub jeszcze niedawno woziły mieszkańców. Czeski kolekcjoner szczególnie zainteresował się autobusami marki Solaris Urbino 9, Jelcz M081 i MAN/Berkhof.
Jak informuje na swojej stronie internetowej miejski przewoźnik, sporą niespodziankę sprawił czeskiemu pasjonatowi Solbus z trzema wejściami dla pasażerów. Standardowo ten autobus produkowany był z dwoma wejściami.
Po wizycie w Ostrołęce miłośnik komunikacji publicznej z Czech poszerzył swoją kolekcję o kilka cennych dla niego zdjęć autobusów, które dla mieszkańców Ostrołęki są codziennością. Może następnym razem, gdy jeden z nich podjedzie po nas na przystanek, wsiądziemy do niego z innym nastawieniem a zajmując jedno z miejsc siedzących poczujemy się choć trochę wyjątkowo – w końcu jak często można pochwalić się, że jeździmy czymś unikatowym. I to kompletnie za darmo.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 29 | 30 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
1 | 2 |




![Kolekcjonerska Giełda Różności po raz drugi w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/kolekcjonerska_gielda_2019.jpg)
![Piknik „Imieniny Wiktora” na Fortach Bema [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/imieniny_wiktora.jpg)
![Nowa wystawa w Muzeum Kultury Kurpiowskiej oficjalnie otwarta [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/skarby_muzeum.jpg)
1
6
13
20