eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Bal karnawałowy w "Morskiej Krainie" - świetna zabawa dla ponad 100 dzieci [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7618
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W sobotę, 27 stycznia 2024 roku, w sali zabaw "Morska Kraina" w Ostrołęce odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. W balu wzięło udział ponad 100 dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Podczas imprezy dzieci miały okazję bawić się w kolorowej i radosnej atmosferze, a także wykazać się kreatywnością i fantazją.

Na początku balu dzieci zostały powitane przez animatorów, którzy zaprowadzili je do przygotowanej na tę okazję sali. “Morska Kraina” była udekorowana w kolorowe balony i serpentyny, znajdowały się w niej różne atrakcje, takie jak: zjeżdżalnie, basen z kulkami, kącik malarski, kącik plastyczny. Dzieci mogły bawić się do woli, a animatorzy zadbali o to, aby zabawa była bezpieczna i niezapomniana.

W trakcie balu odbyły się warsztaty kreatywne dla dzieci, zadbano o słodki poczęstunek i miłe upominki dla każdego z uczestników.

Bardzo się cieszę, że tak wiele dzieci wzięło udział w naszym balu karnawałowym. To pokazuje, że nasze działania są doceniane przez mieszkańców Ostrołęki. Chcieliśmy, aby ten bal był dla dzieci niezapomnianym przeżyciem, dlatego staraliśmy się zadbać o mnogość atrakcji, w myśl zasady “dla każdego coś miłego”.

- powiedziała Natalia Kuskowska, prezes stowarzyszenia “Przyjazne Osiedla”, organizator balu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu balu. Dzieci bawiły się wspaniale, a rodzice byli pod wrażeniem przygotowanych atrakcji. To pokazuje, że warto organizować takie wydarzenia dla najmłodszych. Już teraz planujemy kolejne inicjatywy, które będą skierowane do dzieci.

powiedział Mariusz Mierzejewski, miejski radny i współorganizator balu.

Karnawał to czas zabawy, a dzisiejszy bal był ku temu idealną okazją. Organizatorom udało się w doskonały sposób połączyć zabawę z nauką i miłym spędzaniem wolnego czasu. Takie inicjatywy samorząd Mazowsza zawsze chętnie wspiera dostrzegając w tym ogromny potencjał na kreatywny rozwój młodego pokolenia. Bardzo się cieszę, że jako Mazowsze mogliśmy wesprzeć organizację tego balu.

- powiedział Mariusz Popielarz, dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, delegatura w Ostrołęce.

Bal karnawałowy w "Morskiej Krainie" był doskonałą okazją dla dzieci do świetnej zabawy i spędzenia czasu z rówieśnikami. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, co pokazuje, że tego typu imprezy są potrzebne w Ostrołęce.

Partnerem wydarzenia był samorząd województwa mazowieckiego.

zdjecie

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×