2016-01-22T11:12:00+01:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Beata Kalinowska dyrektorem mazowieckiego oddziału ARiMR

REKLAMA
Beata Kalinowska została dyrektorem mazowieckiego oddziału ARiMR, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Beata Kalinowska została dyrektorem mazowieckiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Beata Kalinowska trzecią już kadencję sprawuje mandat radnej powiatu ostrołęckiego. Obecnie przewodniczy jednej z komisji a w poprzedniej kadencji była wiceprzewodniczącą rady. Dwukrotnie bez powodzenia walczyła o fotel wójta gminy Czerwin. W ostatnich wyborach samorządowych przegrała w II turze z Ryszardem Gocłowskim. Z ARiMR związana jest zawodowo od wielu lat, w przeszłości pełniła obowiązki kierownika ostrołęckiego oddziału agencji.

Niespełna tydzień temu z funkcji szeregowego pracownika biura ARiMR w Ostrołęce awansowana została do funkcji dyrektora oddziału mazowieckiego.

Podczas odbywającej się wczoraj sesji Rady Powiatu w Ostrołęce Beata Kalinowska otrzymała gratulacje od kolegów i koleżanek, z którymi zasiada w samorządzie powiatowym. Życzenia owocnej pracy i sukcesów w życiu zawodowym nowej dyrektor złożyli m.in. starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł oraz przewodniczący Rady Powiatu w Ostrołęce Krzysztof Mróz. Obaj panowie wyrazili także nadzieję na dobrą współpracę powiatu z agencją i życzliwość dla regionu. Krótką, choć treściwą notę biograficzną nowej dyrektor oraz jej dotychczasowe osiągnięcia przytoczył radny Piotr Liżewski, który podkreślił w swoim przemówieniu walory zawodowe i posiadane przez Beatę Kalinowską wykształcenie, będące bez wątpienia kluczowym aspektem w awansie na stanowisko dyrektora.

- Ze swojej strony chciałam zaznaczyć, że nie żegnam się z powiatem ostrołęckim, a nawet wręcz przeciwnie. Będę tu częstym gościem, ponieważ tutaj mieszkam. Jako radna powiatu będę dalej rzetelnie pracować dla dobra tego regionu i liczę na wsparcie w swoich poczynaniach zarówno ze strony pana starosty jak i całej rady. Mimo, że mój zakres obowiązków znacznie został rozszerzony to zapewniam, że czasu wystarczy każdy z 37 mazowieckich powiatów – powiedziała podczas dzisiejszej sesji Beata Kalinowska.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1