eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Beata Kalinowska dyrektorem mazowieckiego oddziału ARiMR

REKLAMA
zdjecie 3179
zdjecie 3179
Beata Kalinowska została dyrektorem mazowieckiego oddziału ARiMR, fot. eOstrołęka.plBeata Kalinowska została dyrektorem mazowieckiego oddziału ARiMR, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Beata Kalinowska została dyrektorem mazowieckiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Beata Kalinowska trzecią już kadencję sprawuje mandat radnej powiatu ostrołęckiego. Obecnie przewodniczy jednej z komisji a w poprzedniej kadencji była wiceprzewodniczącą rady. Dwukrotnie bez powodzenia walczyła o fotel wójta gminy Czerwin. W ostatnich wyborach samorządowych przegrała w II turze z Ryszardem Gocłowskim. Z ARiMR związana jest zawodowo od wielu lat, w przeszłości pełniła obowiązki kierownika ostrołęckiego oddziału agencji.

Niespełna tydzień temu z funkcji szeregowego pracownika biura ARiMR w Ostrołęce awansowana została do funkcji dyrektora oddziału mazowieckiego.

Podczas odbywającej się wczoraj sesji Rady Powiatu w Ostrołęce Beata Kalinowska otrzymała gratulacje od kolegów i koleżanek, z którymi zasiada w samorządzie powiatowym. Życzenia owocnej pracy i sukcesów w życiu zawodowym nowej dyrektor złożyli m.in. starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł oraz przewodniczący Rady Powiatu w Ostrołęce Krzysztof Mróz. Obaj panowie wyrazili także nadzieję na dobrą współpracę powiatu z agencją i życzliwość dla regionu. Krótką, choć treściwą notę biograficzną nowej dyrektor oraz jej dotychczasowe osiągnięcia przytoczył radny Piotr Liżewski, który podkreślił w swoim przemówieniu walory zawodowe i posiadane przez Beatę Kalinowską wykształcenie, będące bez wątpienia kluczowym aspektem w awansie na stanowisko dyrektora.

- Ze swojej strony chciałam zaznaczyć, że nie żegnam się z powiatem ostrołęckim, a nawet wręcz przeciwnie. Będę tu częstym gościem, ponieważ tutaj mieszkam. Jako radna powiatu będę dalej rzetelnie pracować dla dobra tego regionu i liczę na wsparcie w swoich poczynaniach zarówno ze strony pana starosty jak i całej rady. Mimo, że mój zakres obowiązków znacznie został rozszerzony to zapewniam, że czasu wystarczy każdy z 37 mazowieckich powiatów – powiedziała podczas dzisiejszej sesji Beata Kalinowska.

Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×