eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Bezpłatna mammografia w Myszyńcu. Trwają zapisy na badania profilaktyczne

REKLAMA
zdjecie 7237
Powiat OstrołęckiPowiat Ostrołęcki
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Mieszkanki Myszyńca oraz okolic będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Akcja jest częścią ogólnopolskiego programu profilaktyki raka piersi i jest skierowana do kobiet w wieku od 45 do 74 lat.

Mammobus przyjedzie do Myszyńca w środę, 4 marca. Badania będą wykonywane na parkingu przy Szkole Podstawowej przy ul. Dzieci Polskich 1.

Na badanie należy się wcześniej zarejestrować.

Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem:

22 880 90 80 wew. 3

Dlaczego warto skorzystać?

Badania są w pełni refundowane przez NFZ, więc pacjentki nie ponoszą żadnych kosztów. Regularne kontrole pozwalają na wczesne wykrycie ewentualnych zmian i szybkiego podjęcia leczenia.

Za organizację akcji odpowiada LUX MED Diagnostyka.

Źródło:
Źródło

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×