zdjecie 8073
zdjecie 8073
2021-11-24T10:50:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Black Friday 2021 w Media Expert – praktyczne szaleństwo

REKLAMA
REKLAMA

Black Friday 2021 w Media Expert – praktyczne szaleństwo

Black Friday w Media Expert, odkąd tradycja handlowa tego dnia promocji i obniżek cen zagościła w naszym kraju, cieszy się niesłabnącą popularnością. I byłoby właściwe bardzo dziwne, gdyby reakcja klientów była inna. Taka okazja nie powtórzy się przecież przez cały rok.

Black Friday to ostatni piątek listopada, w którym to zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe, urządzają cenowe promocje. Dzięki nim zakupy stają się przyjazne dla naszej kieszeni, a poza tym możemy spełnić swoje marzenia i marzenia swoich najbliższych. W Czarny Piątek da się w końcu upolować rzecz, do której zakupu robiliśmy podchody przez cały rok! W ten dzień promocje Media Expert wyróżniają się – nie tylko na tle konkurencji – wyjątkową atrakcyjnością. Jak więc maksymalnie wykorzystać tę okazję i cieszyć z zakupów także przez internet? O tym w dalszej części artykułu.

Kody rabatowe Media Expert i nie tylko – na udany zakupowy piątek

Z kodem rabatowym Media Expert zakupy udane są zawsze – niezależnie od tego, czy jest Czarny Piątek. Wystarczy spojrzeć tylko na to, co zawiera gazetka Media Expert. Jednak w tym szczególnym listopadowym dniu oferta Media Expert jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Dostępne są na przykład z okazji Black Friday kody rabatowe zapewniające dane produkty w jeszcze niższej cenie. To jednak nie wszystko, dodatkowo przy zakupie wybranego asortymentu możemy liczyć na atrakcyjne raty zero procent (aż 30 rat!) w tym dwie, które spłaci za nas Media Expert. W ofercie Media Expert znajdują się nie tylko cenowe okazje w sklepie stacjonarnym, ale także w sklepie internetowym. Na przykład podczas Cyber Monday – wtedy to atrakcyjne cenowo zakupy można zrobić przez internet – przychylny pod względem cenowym poniedziałek obowiązuje również w tym popularnym sklepie. 

Media Expert – promocje w internecie na Black Friday

Black Friday w sklepie stacjonarnym to niejedyna okazja na praktyczne szaleństwo zakupowe! Przeglądanie stron internetowych 26 listopada także kusi wieloma atrakcjami. Szczególnie zaś w sklepie internetowym Media Expert. Tu także można skorzystać z: maksymalnych rabatów (także w Cyber Monday), nieoprocentowanych rat  czy z oferty, w której piąty zakupiony przez nas produkt będzie za złotówkę. Black Friday i Cyber Monday to możliwość zakupu: sprzętu AGD, laptopów, drukarek, konsoli czy telewizorów. To także szansa na wysokiej jakości komputery stacjonarne, aparaty fotograficzne czy czytniki e-booków. Taka oferta cieszy z jeszcze jednego powodu: gwiazdka tuż-tuż! 

Serwisy regionalne i ogólnie cały internet są pełne zachęt do zakupów podczas wyprzedaży podczas Black Friday 2021 – warto skorzystać z tych najbardziej opłacalnych.

 

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
listopad 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×