eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Borawe: Na „podwójnym gazie” i bez prawa jazdy

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 4508
Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali w trakcie minionego weekendu ostrołęccy policjanci. Jeden z nich wydmuchał w alkomat ponad 2,1 promila a dodatkowo nie posiadał prawa jazdy

Pierwszy nietrzeźwy kierujący został zatrzymany przez policjantów ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego w sobotę o godzinie 17:00. Podczas kontroli drogowej w Ostrołęce na ul. Goworowskiej policjanci poddali kierującego oplem badaniu trzeźwości. Niestety alkomat wykazał, że 45- letni mieszkaniec gm. Goworowa ma w swoim organizmie 0,8 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Drugi nietrzeźwy kierujący został zatrzymany przez policjantów rewiru dzielnicowych. Tym razem w miejscowości Borawe policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że 33- letni mieszkaniec powiatu człuchowskiego kierował pojazdem mając w swoim organizmie 2,1 promila alkoholu. Jednak to nie jedyne nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny. Po sprawdzeniu kierującego w policyjnej bazie danych okazało się mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą niebawem przed sądem.

Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×