eOstroleka.pl
Polska,

Braun spalił flagę UE. Mówił o Ostrołęce [WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 6034

Kampania wyborcza przed wyborami prezydenckimi 2025 zaostrza się. Grzegorz Braun zapowiedział postawienie przed sądami tych, którzy "zdemolowali Elektrownię Ostrołęka"

Kandydat na prezydenta Grzegorz Braun spalił we wtorek unijną flagę przy kopalni Wujek w Katowicach. Wspomniał też o elektrowni Ostrołęka. 

"Ludzi, którzy zasypali kopalnie Krupiński, Makoszowy, szykują się do podobnych zbrodni w innych miejscach, którzy zdemolowali Elektrownię Ostrołęka, postawimy przed sądami. W normalnym świecie stawialibyśmy ich - po wydaniu stosownych wyroków - pod ścianą. Niestety nie ma jeszcze kary głównej w Kodeksie karnym. Mam nadzieję, że i to wróci" - podkreślił Braun.

W podobnym stylu Braun wypowiadał się podczas spotkania w Ostrołęce, które odbyło się przed tygodniem i zgromadziło liczną publikę. 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8  9  10  11 dk12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×